Steam hesabımı silemiyorum

• Konuyu başlatan Agmet
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 31
  • Görüntüleme 1B
Bu görselde tam olarak nerede CD anahtarından bahsetmişler? 2017 yılı ya da öncesine ait bir ödeme makbuzu veya aynı yıla ait hesapta kullanılan bir cüzdan kodunu soruyorlar.

Ayrıyeten hesapta kullanılan ilk telefon numarasını istiyorlar.

Bu görselde tam olarak nerede CD anahtarından bahsetmişler? 2017 yılı ya da öncesine ait bir ödeme makbuzu veya aynı yıla ait hesapta kullanılan bir cüzdan kodunu soruyorlar.

Ayrıyeten hesapta kullanılan ilk telefon numarasını istiyorlar.

Makbuzu SS olarak attım kabul etmediler epostadan bulup.

@Agmet

Gereken tüm bilgileri sağlayacaksınız.

1) 2017 yılı ya da öncesine ait bir ödeme makbuzu veya etkinleştirilen cüzdan kodu.
2) Hesaba kaydedilen ilk telefon numarası.

Paylaştığınız makbuz 2017 yılı veya öncesine mi ait? İlk telefon numarasını paylaştınız mı?

@Agmet

Gereken tüm bilgileri sağlayacaksınız.

1) 2017 yılı ya da öncesine ait bir ödeme makbuzu veya etkinleştirilen cüzdan kodu.
2) hesaba kaydedilen ilk telefon numarası.

Paylaştığınız makbuz 2017 yılı veya öncesine mi ait? İlk telefon numarasını paylaştınız mı?

2017 yılına aitti ilk telefon numarasını bulamam zaten benim değil.

O zaman hesap sildirme işlemini gerçekleştiremezsiniz. Orada ne yapmanız gerektiğini açıkça belirtmişler. CD anahtarını istiyorlar demişsiniz fakat ortada öyle bir şey yok.

Burayı doldurmam lazım.

Dosya Ekleri

• Adsız2.png
    Adsız2.png
    5,5 KB · Görüntüleme: 21
Cümle "eğer" diye başlıyor. Kaldı ki destek ekibi sizden CD anahtarı talebinde bulunmamış. İlk telefon numarasını istiyorlar. İlk telefon numarasını da bilmiyorsanız yapabileceğiniz bir şey yok.

Tamamda CD şeyini nereden öğrenebilirim?

CD anahtarında neden bu kadar ısrarcı olduğunuzu anlamadım. Sizden istedikleri şey ilk telefon numarası. CD anahtarı değil.

Eğer illa CD anahtarını arıyorsanız, ya size gelen e-posta mesajlarına bakacaksınız, ya CD kutusunu bulacaksınız veya kütüphaneden oyuna sağ tıklayıp CD anahtarını gösterip göstermediğine bakacaksınız.

CD anahtarını verseniz bile ilk telefon numarasını paylaşmadan herhangi bir işlem uygulamayacaklar.

İlk numaranın ne olduğunu neden arkadaşınıza sormuyorsunuz ayrıca? Bir sebebi var mı?

Geri
Yukarı