Steam hesabının ederi nedir?

Hocam aşırı garip. Hesabınız 7 yıldır Steam'de olduğunuzdan sanırım. Hesabınızın ederi 200 oyunlarınızın ortalama değeri 37TL ediyor.

Dosya Ekleri

• resim_2020-12-22_095659.png
    resim_2020-12-22_095659.png
    248,4 KB · Görüntüleme: 48
@Eren1905 iyi söyleyenlere teşekkür ama bize yok. Dostum iyimser söylüyorum en fazla 30 TL eder. Pahalı olanların hepsi çok yakın zamanda indirimdeydi.
Bunu baz almayı önerme sakın. 😀 Benim hesap da 27 lira ediyor orada.

Eki Görüntüle 794267

Hepsi derken? Saydığım 4 oyunun indirimli fiyatını toplar mısınız size zahmet?
İyi olanların hepsi. Dostum zaten oyunun değerlerini toplayınca ederi çıkmıyor. Öyle olsa adam oyunları kendisi alır kendi hesabını yapar. Oyunlar bir kere güncel de değil. Bu oyunlar için alıcı çıkmaz.
Hocam aşırı garip. Hesabınız 7 yıldır Steam'de olduğunuzdan sanırım. Hesabınızın ederi 200 oyunlarınızın ortalama değeri 37TL ediyor.
200 TL'ye bu hesabı alanın da beyni yoktur.

@Eren1905 iyi söyleyenlere teşekkür ama bize yok. Dostum iyimser söylüyorum en fazla 30 TL eder. Pahalı olanların hepsi çok yakın zamanda indirimdeydi.

İyi olanların hepsi. Dostum zaten oyunun değerlerini toplayınca ederi çıkmıyor. Öyle olsa adam oyunları kendisi alır kendi hesabını yapar. Oyunlar bir kere güncel de değil. Bu oyunlar için alıcı çıkmaz.
Crysis 1-2 oyunları toplamda 60 lira civarına düşüyor. Mafia II DE oyunu da adam gibi indirim almadı. Epic'te 24,5 TL varsayalım. GTA IV de indirimde 32 liraya düşüyor. Hadi bunlardan 50 lira hesaplarsan kalan oyunlar ve Prime üyeliği olan CS:GO da var. Ben söylenilen 30-50 gibi fiyatlara satmazdım hesabı. @Eren1905 Hesabı 100 liranın altına satacağına koy kenara dursun, daha iyi.

Benim 4, 5 senelik hesabım 28₺ ederken, 4 seneye yakın 2 senelik VAC banı bulunan hesabım 45₺ ediyor garip. İçinde CS skini vs var ederi yükselir öyle ama :D.

Neden hesabı satmak isterki bir insan. 2 sene önce kuzene 25₺'ye CS'li hesap aldık içinde oyun doluydu ki toplayınca da 500 600₺ ediyordu oyunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı