Steam hesabının ederi nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Steam DB'ye göre 516-1924TL arası fakat maksimum 200TL edeceğini düşünüyorum.

Bu sitenin doğru hesapladığını sanmıyorum. Zaten 1500 TL'ye kendin oynayacağın oyunları alsan daha mantıklı olur. Kim bu hesaba 1000 TL'nin üstünde para verir ki? Veya kaçırdığım pahalı bir oyun mu var?

Bu sitenin doğru hesapladığını sanmıyorum. Zaten 1500 TL'ye kendin oynayacağın oyunları alsan daha mantıklı olur. Kim bu hesaba 1000 TL'nin üstünde para verir ki? Veya kaçırdığım pahalı bir oyun mu var?
Minumum yazan indirimlerle alınmış Maximum yazan indirimsiz hallerinin toplamı.

c4d294fd-490d-42ed-98a9-3b2e0f192668.jpg

Bunu kaça okutabilirim?

Arkadaşlar iyi misiniz, sadece CS Prime olan hesaplar 80 TL'den giderken 40 TL ne? :D
Arkadaşım ben CS'yi beleş iken alıp prime olup halen de oynayan biri olarak neden sana 1000TL üstü vereyim ki?

Zup oyunlarını saymıyorum bile.
Rocket League Epic Games üzerinden beleş.
ETS 2 Steam üzerinden beleş.
Warband indirimde neredeyse zaten beleş oluyor.
Ark Steam üzerinden beleş.

Başkada güzel bir oyun göremedim.

Bu listede kalan 2 güzel oyun var onlarda Mortal Kombat 11 ve R6

Steamdb değerlerine göre hesap satışı yapılmaz. Profilinizin linkini atar mısınız?
Arkadaşın profili;

https://steamcommunity.com/id/uuyanplutonn

Arkadaşım ben CS'yi beleş iken alıp prime olup halen de oynayan biri olarak neden sana 1000TL üstü vereyim ki?

Zup oyunlarını saymıyorum bile.
Rocket League Epic Games üzerinden beleş.
ETS 2 Steam üzerinden beleş.
Warband indirimde neredeyse zaten beleş oluyor.
Ark Steam üzerinden beleş.

Başkada güzel bir oyun göremedim.

Bu listede kalan 2 oyun var onlarda Mortal Kombat 11 ve R6
ETS 2 beleş mi :D Hocam ETS 2 hiç bedava olmadı ve şuan Steam'de 150 TL.
Rocket League'nin bedava başka platformda bedava olduğunu bildiğim için oraya araba DLC'lerini yazdım ya hocam.

ETS 2 beleş mi :D Hocam ETS 2 hiç bedava olmadı ve şuan Steam'de 150 TL
Rocket League'nin bedava başka platformda bedava olduğunu bildiğim için oraya araba DLC'lerini yazdım ya hocam.
Pardon ETS 2 beleş değil dediğin gibi ama indirimde olan fiyatında iken almıştım kusura bakma. (150 TL olmadan önceki indirim)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı