Steam hesap çalınması

ekstremum nokta

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 1-2 aydır evde internet bulunmadığı için PC açmıyorum. O sırada Steam hesabım çalınmış, nasıl olduğunu anlayamadım.
Steam Destek'e mail attım böyle böyle diye, eskiden hesapta bulunan numaramı ve satın alımlarda kullandığım kredi kartı bilgilerini verdim. Ancak ilk e-maili hatırlamıyorum. Verdiğim bu bilgiler geri almama yeter mi? 20 saat oldu hala cevap gelmedi. 75 Level'di hesap. Korkuyorum açıkçası biraz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 1-2 aydır evde internet bulunmadığı için PC açmıyorum. O sırada Steam hesabım çalınmış, nasıl olduğunu anlayamadım.
Steam Destek'e mail attım böyle böyle diye, eskiden hesapta bulunan numaramı ve satın alımlarda kullandığım kredi kartı bilgilerini verdim. Ancak ilk e-maili hatırlamıyorum. Verdiğim bu bilgiler geri almama yeter mi? 20 saat oldu hala cevap gelmedi. 75 Level'di hesap. Korkuyorum açıkçası biraz.
Yeter. Yakında gelecektir.

Faturalar bir ihtimal yeterli olacaktır, onun haricinde hesabınızı alırsanız Steam Guard'ı aktifleştirmeyi unutmayın, evet oyun oynamak güzel bir şey ama güvenlikte önemli :D.

Hocam anlamadığım iki şey var 1 neden 75 Level hesabta guard koymadınız? 2 2 aydır internetsiz korona da nasıl hayatta kaldınız?

Hocam anlamadığım iki şey var 1 neden 75 Level hesaba guard koymadınız? 2 2 aydır inernetsiz korona da nasıl hayatta kaldınız?
Mail'deydi. Guard koysam 15 gün meselesi var diye koymamıştım. İnternet gidince de kaldı öyle.
Kanka çoğu zaman eski evdeyken komşunun wifiye bağlanıyoduk. SD Kart aldim 64gb'lik. Onlarin apartmana gittim kapida oturdum ve dizi film indirdim. İnternetsizlik zor iş :( Tabii canlı dersler de gitti çaktık sınavlarda.

Mail'deydi. Guard koysam 15 gün meselesi var diye koymamıştım. İnternet gidince de kaldı öyle.
Kanka çoğu zaman eski evdeyken komşunun Wi-Fi'ye bağlanıyorduk. SD kart aldim 64 GB'lik. Onlarin apartmana gittim kapida oturdum ve dizi film indirdim. İnternetsizlik zor iş :( tabii canlı dersler de gitti çaktık sınavlarda.

Size saygı duydum hocam

Geri
Yukarı