Steam Steam hesap satın almak korsana giriyor mu?

Size kalmış. Ama oyunun lisansı oyunu satın alan kişiye verildiği için hesap satın almak teknik olarak korsana giriyor. Hesap satın alarak oyunun yapımcısına hiçbir destekte bulunmadığınızı da unutmayın, aynı korsan gibi.
Hocam haklısınız ama gerçekten bu oyuna 900 TL nasıl verebilirim ki? Keşke indirim beklemeseydim.

Arkadaşlar olayı yanlış anladınız. Ben bir Steam hesabı satın alıp onu kendi hesabım gibi kullanmayacağım. İtem satış vb. gibi sitelerde satılan offline oynanan tek oyunluk Steam hesabından bahsediyorum. Satın alıp hesapta Dark Souls oynayıp salacağım. Dark Souls 3'e 900 TL gerçekten veremem. Yeni nesil bir oyun olsa verirdim fakat gerçekten eski bir oyun.

Steam'den bir ceza yemezsiniz güvenilir bir yerden alırsanız da aldığınız hesap kapanmaz, kapansa bile yenisini verirler hemen ama o hesaplar çalıntı olabilir ne kadar etik ben bilmem.

Size kalmış. Ama oyunun lisansı oyunu satın alan kişiye verildiği için hesap satın almak teknik olarak korsana giriyor. Hesap satın alarak oyunun yapımcısına hiçbir destekte bulunmadığınızı da unutmayın, aynı korsan gibi.

Evet korsan ama bu saatten sonra ne kadar korsan almayın diyebiliriz? Bence korsan indirmek daha mantıklı ama virüs yerim diye korkuyorsa veya performansa etkisi oluyorsa böyle yapabilir.

Hocam haklısınız ama gerçekten bu oyuna 900 TL nasıl verebilirim ki? Keşke indirim beklemeseydim.
Galiba yanlış anlaşılmışım. İsterseniz doğrudan korsan indirin, isterseniz hesap satın alın, isterseniz birkaç hafta yemek yemeyin, isterseniz oyuna sahip olan bir arkadaşınızdan aile paylaşımı ile oynayın size kalmış. Sadece hesap satmanın da korsana girdiğini söylemek istemiştim.

Geri
Yukarı