Steam kâr etme metodları

Dst'den item düşürebilirsin. Genellikle kuruşluk itemler veriyor ama haftalık 11 item alabiliyorsun. Bazen 10 liralık itemler düşebiliyor.
7 tane günlük birer tane eşya, haftada 4 tane de oyunu oynayarak düşürebiliyorsun.
Rehberini bulabilirsem bırakayım.
Steam Community :: Guide :: Dst Kutu(item)düşürme mantığı ve haritası(videolu anlatım eklendi)

Nasıl beleşçi bir adamsam, bunu da yapıyorum her gün :D başka bildiğiniz var mı?
Güncel olarak rozet tavsiye edecek var mı?
Oknytt oyununun rozetlerini tavsiye ederim. Tosla kart kullanıcısıyım, ailemden 4 kişiyi kayıt ettirip totalde 20 TL'lik steam cüzdan kodu aldım bedavaya. Onlarla da oknytt oyununun rozetlerini işleyip, bedava gelen 20 tl cüzdan kodumu 120 tl yaptım. Yaz indiriminde de doyasıya harcadım.

Nasıl beleşçi bir adamsam, bunu da yapıyorum her gün :D başka bildiğiniz var mı?

Oknytt oyununun rozetlerini tavsiye ederim. Tosla kart kullanıcısıyım, ailemden 4 kişiyi kayıt ettirip totalde 20 TL'lik steam cüzdan kodu aldım bedavaya. Onlarla da oknytt oyununun rozetlerini işleyip, bedava gelen 20 tl cüzdan kodumu 120 tl yaptım. Yaz indiriminde de doyasıya harcadım.
Dst ne kadar kazandırıyor hocam?

Oknytt oyununun rozetlerini tavsiye ederim. Tosla kart kullanıcısıyım, ailemden 4 kişiyi kayıt ettirip Total'de 20 TL'lik Steam cüzdan kodu aldım bedavaya. Onlarla da oknytt oyununun rozetlerini işleyip, bedava gelen 20 TL cüzdan kodumu 120 TL yaptım. Yaz indiriminde de doyasıya harcadım.

Sağ olun hocam tekte night sky çıkardım 40 liralık.

Son düzenleme:

Sağ olun hocam tekte night sky çıkardım 40 liralık.

Öncelikle adınıza çok sevindim. Dst'ye daha yeni başladım, yaz indiriminde 8 TL gibi bir fiyata aldım sanırım. Henüz bir getirisi olmadı. 9 tane aynı itemi biriktirip en iyi itemi işlemek istiyorum. İstersen her itemi ayrı ayrı da satabilirsin ama ben biraz risk almayı sevdiğimden böyle yapıyorum. Steam'den eklemek istersen buradan profilime gidebilirsin.

Şansa bağlı aslında dediğim gibi genelde 0,03 0,04 itemler düşüyor ama bunları birleştirip iyi item yapabiliyorsun. Onun fiyatı da 0,05 kuruş ile 15 TL arasında değişiyor. Şansa bağlı. Tabi 15 TL item düşme oranı çok çok azdır. Ben 1 aydır her gün giriyorum sadece bir kere 10 TL item düşürebildim.
@demircay Ball 3D'den para kazanılıyor mu?

Bu iş gerçekten çok uğraş istiyor çok iyi araştırma yapmak lazım bazı tanıdığım hesaplar var 10 TL ile başlayıp şuan binlerce oyuna sahip olan hesaplar bunlar tabi yılların emeği var adamlar en ince ayrıntısına kadar fırsatlardan yararlanmışlar bilinçli tüketicilikte master yapmış kişiler bunlar. Kolay gelsin başarılar dilerim.

Şu booster packleri oyuna sahip olmasam bile açabilir miyim? 3 liraymış onu alsam kaar edebilir miyim sence?

Şansa bağlı aslında dediğim gibi genelde 0,03 0, 04 itemler düşüyor ama bunları birleştirip iyi item yapabiliyorsun. Onun fiyatı da 0,05 kuruş ile 15 TL arasında değişiyor. Şansa bağlı. Tabi 15 TL item düşme oranı çok çok azdır. Ben 1 aydır her gün giriyorum sadece bir kere 10 TL item düşürebildim.
@demircay ball 3D'den para kazanılıyor mu?

Bilemiyorum. Zamanında eğlencesine oynamıştım.
Şu booster packleri oyuna sahip olmasam bile açabilir miyim? 3 liraymış onu alsam kaar edebilir miyim sence?

Hızlandırma paketleri, oyuna sahip olunmadan açılabiliyor diye biliyorum. Bazı oyunların direkt kartını almak yerine hızlandırma paketi + kalan kartları alırsanız daha ucuza alabilirsiniz.

Bilemiyorum. Zamanında eğlencesine oynamıştım.

Hızlandırma paketleri, oyuna sahip olunmadan açılabiliyor diye biliyorum. Bazı oyunların direkt kartını almak yerine hızlandırma paketi + kalan kartları alırsanız daha ucuza alabilirsiniz.
Tamam sağol, önerebileceğin 1-2 tl hızlandırma paketi var mı? kolay kaar ettiren vs.

En kârlı rozetlere bakarken 1100 dolar değerinde arka plan varmış :D acaba neden bu kadar pahalı rastgele mi koyuluyor bu fiyatlar.

Geri
Yukarı