Steam kâr etme metodları

En kârlı rozetlere bakarken 1100 dolar değerinde arka plan varmış :D acaba neden bu kadar pahalı rastgele mi koyuluyor bu fiyatlar.

Fiyatları Steam kullanıcıları belirlediği için rastgele biri koyuyor. Belki arkadaşının hesabına para gönderme ya da çalıntı hesaptan kendine para gönderme yöntemi de olabilir.

Oknytt oyununun rozetlerini tavsiye ederim. Tosla kart kullanıcısıyım, ailemden 4 kişiyi kayıt ettirip Total'de 20 TL'lik Steam cüzdan kodu aldım bedavaya. Onlarla da oknytt oyununun rozetlerini işleyip, bedava gelen 20 TL cüzdan kodumu 120 TL yaptım. Yaz indiriminde de doyasıya harcadım.

Zen Garden rozeti en son 8₺ civarıydı çıkabilecek arka plan 50₺ civarı genelde gün içinde arka planı satmış oluyorsunuz.

Blood Code rozeti en son 8₺ civarıydı çıkabilecek arka plan 43₺-60₺ arası gidip geliyor ve 1 2 gün içinde kesin olarak satmış oluyorsunuz.

@Matteach hocam yukarıdakileri yaptım. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız rehber sahibi anlatmış ya da YouTube'da var. Fakat önerim paranızı kaybetmeyi göze alarak girin. Mesela zen Garden'da 3'üncü denemede çıkarttım. Blood Code'da 4. de pes ediyordum, fakat dedim madem hala kârım var devam dedim. Sonra ondan da kâr ettim. Bakın risk alıyorsunuz evet ama çıkarırsanız kârınız çok fazla oluyor. Bu arada ben çıkarttım diye siz çıkartacaksınız diye bir şey yok ama yüksek ihtimal çıkıyor. Ondan sonra oknytt denedim ve 2. de çıktı. Bu arada riski az ucuz fiyatlı olarak kesinlikle minimalism öneririm, 2.50TL'ye alıyorsunuz içinden 40TL'lik çıkma oranı yüksek. Bence onu kesin deneyin. Bu arada dediklerimden toplam kârım 240TL. İllaki daha fazla kâr ettiren oyunlarda var. Önemli olan bulmak :D.

@Matteach hocam yukarıdakileri yaptım. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız rehber sahibi anlatmış ya da YouTube'da var. Fakat önerim paranızı kaybetmeyi göze alarak girin. Mesela zen Garden'da 3'üncü denemede çıkarttım. Blood Code'da 4. de pes ediyordum, fakat dedim madem hala kârım var devam dedim. Sonra ondan da kâr ettim. Bakın risk alıyorsunuz evet ama çıkarırsanız kârınız çok fazla oluyor. Bu arada ben çıkarttım diye siz çıkartacaksınız diye bir şey yok ama yüksek ihtimal çıkıyor. Ondan sonra oknytt denedim ve 2. de çıktı. Bu arada riski az ucuz fiyatlı olarak kesinlikle minimalism öneririm, 2.50TL'ye alıyorsunuz içinden 40TL'lik çıkma oranı yüksek. Bence onu kesin deneyin. Bu arada dediklerimden toplam kârım 240TL. İllaki daha fazla kâr ettiren oyunlarda var. Önemli olan bulmak :D.

Hocam yeni Steam hesabı açıp sürekli yapsak olur mu? :D
Hocam öncesinde yanlışlıkla 2-3 tl ye başka bir rozet işledim yanlışlıkla. Ondan sonra gerçek minimalism i yaptım tekte çıkardım 29 tl en düşük şuan :).

Son düzenleme:
Önerdiğiniz oyun nedir hocam?

Geri
Yukarı