Steam mi Epic Games mi?

Konu dışı ama öğrenmek istedim ben ortak Launcher için GOG Launcher kullanıyorum, sizin kullandığınız program nedir ?
Linux için olan Kartuşlar adlı bir launcherı kullanıyorum. Tüm oyunları tek bir yerden yönetmeyi sağlıyor.
Ekran Görüntüsü - 2024-03-14 21-17-44.png

Kart düşürmek için oynayanlar hariç haziyda bir tek onlar eksik kâr ediyorlar.

GOG güzel digerlerinde PS ve Xbox yok bildiğim kadarıyla. Omen Command Center var ama HP olmayanlarda anlamsız. Ben tek tek farklı Launcher'lar kullanıyorum gereksiz geliyor.
Çok gerekli değil hocam ama ben indirim yakaladığım neredeyse her platformdan oyun satın aldığım için hangi hesabımda hangi oyun vardı unutur hale geldim :) EA Games , Ubisoft Connect , Gog , Steam, Epic derken karman çorman oldu o yüzden Gog launcherde hepsini bir anda görebiliyorum oyunların.

Artısı gereksiz şeylere sahip olmaması. Basitlik sevdiğimi söyledim.
Deneyeceğim oyunları açarken daha yavaş acıyor mu?

Çok gerekli değil hocam ama ben indirim yakaladığım neredeyse her platformdan oyun satın aldığım için hangi hesabımda hangi oyun vardı unutur hale geldim :) EA Games , Ubisoft Connect , Gog , Steam, Epic derken karman çorman oldu o yüzden Gog launcherde hepsini bir anda görebiliyorum oyunların.
Bana da mantıklı gelmeye başladı epic TL tekeli olduktan sonra epic Steam ikilisindeyim.

Gog mu daha güzel gog Galaxy mı?

Oyunları arka planda komut çalıştırarak Steam ve Epic Games nasıl açıyorsa o şekilde açıyor. Artı şekilde hız veya yavaşlık yok.

Güzelmiş.

GOG ve GOG Galaxy diye bir şey yok hocam ikisi aynı şey zaten GOG sitenin adı GOG Galaxy Launcher'in adı.

Bir dönem GOG Galaxy 2.0 farklıydı şimdi GOG Galaxy 2.0 tek olmuş benim dediğim çok önce tabii.

Epic Games yerine gogdan açınca daha hızlı oluyor mu bende yavaş Epic ilk açımda şifre istiyor sonra kapatıp tekrar açıyorum şifre istemiyor saçma sapan bir şey.

Güzelmiş.

Bir dönem GOG Galaxy 2.0 farklıydı şimdi GOG Galaxy 2.0 tek olmuş benim dediğim çok önce tabii.

Epic Games yerine gogdan açınca daha hızlı oluyor mu bende yavaş Epic ilk açımda şifre istiyor sonra kapatıp tekrar açıyorum şifre istemiyor saçma sapan bir şey.
Epicteki sorununuzu bilmiyorum hocam ben hiç yaşamadım, kullanıcı adı ve şifrem beni hatırla olarak durduğu için bilgisayarı açar açmaz launcher direk açılıyor zaten, gog konusuna gelince hızlılığına hiç dikkat etmedim ama epicten açtığımda veya gog üzerinden oyna dediğimde herhangi bir fark yok.

Epic'teki sorununuzu bilmiyorum hocam ben hiç yaşamadım, kullanıcı adı ve şifrem beni hatırla olarak durduğu için bilgisayarı açar açmaz Launcher direk açılıyor zaten, GOG konusuna gelince hızlılığına hiç dikkat etmedim ama Epic'ten açtığımda veya GOG üzerinden oyna dediğimde herhangi bir fark yok.

Deneyip sonucu yazarım Epic Games silip yüklemdekle de uğraşmak istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı