Steam Oyuna Girince Bildirim Gitmesi

Murat K

Decapat
Arkadaşlar merhaba bir sorunum var. Steam'de herhangi bir oyuna girince arkadaşlarımda surekli bildirim gidiyor "oyunda" diye. Ayarlara baktım kapatamadım, başka yöntem var mı?

Bu makaleye bir bakabilir misiniz? Steam bildirimleri nasıl kapatılır? - Technopat Sosyal. Ne yapmak istediğinizi de anlamadım. Sizin bildiriminizin arkadaşınıza gitmesini mi istemiyorsunuz yoksa onların bildiriminin mi size gelmesini istemiyorsunuz?
Kendisi oyuna girdiğinde arkadaşlarına bildirim gitmemesini.
Bu sorunu profilinizde ki gizlilik ayarları bölümünden oyunlarınızı gizleyerek çözebilirsiniz. Hangi oyuna girerseniz girin sürekli çevrimiçi gözükeceksiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun tam olarak şudur , Arkadaşlarınla cs go girdin sonrasında eğer oynadığın arkadaşların , arkadaş listende ekli ise ekli olan arkadaşına sürekli cs go ya girdi bildirimi gidiyor . Bu sorunu durumunu görünmez yaparak çözebilir ama başka bir çözüm yolu yok mudur ? bildirimlerin gitmemesi için

Steam'e giriş yapıyorsun ve sağ alt köşeden "Arkadaş ve sohbetler" simgesine tıklıyorsun ardından açılan arkadaşlar penceresinin sağ üst köşesindeki çark simgesine tıkladıktan sonra sol taraftaki "Bildirimler" sekmesine tıklayıp sana uygun olacak ayarları yapabilirsin.

Düzenleme: Kusuruma bakmayın meğer ona bildirim gidiyormuş ben bize gelen bildirimleri kapatma sandım.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı