Steam oyunu formattan sonra eklenmiyor

Sinan05

Kilopat
Yer
İSTANBUL
Daha fazla  
Meslek
Finans
Dostlar formattan önce yedekleme işlemi yapmadım ama GTA'nın kurulu olduğu diske hiç dokunmadım hala duruyor orada ama kütüphaneden görmüyor, 98 GB olması gereken oyun 0 gözüküyor boyutu ne yapmam lazım?

Dosya Ekleri

• gtaaaaaaa.png
    gtaaaaaaa.png
    141 KB · Görüntüleme: 39
Tekrar indirme işlemini başlatın sonra yüklü olan GTA 5 dosyalarını yeni indirdiğiniz GTA 5 klasörüne kopyala ve yapıştır yapın ve Steam'ı tamamen kapatıp tekrar açtıktan sonra doğrulama yapacaktır.

Tekrar indirme işlemini başlatın sonra yüklü olan GTA 5 dosyalarını yeni indirdiğiniz GTA 5 klasörüne kopyala ve yapıştır yapın ve Steam'ı tamamen kapatıp tekrar açtıktan sonra doğrulama yapacaktır.
Hocam cümle devrik oldu sanırım, eski yüklü olan GTA klasörüne yenisini mi yükleyeyim yani, yoksa yeni klasöre sıfırdan yükleme yaparken eskilerini de o klasöre mi yapıştırayım

Hocam cümle devrik oldu sanırım, eski yüklü olan GTA klasörüne yenisini mi yükleyeyim yani, yoksa yeni klasöre sıfırdan yükleme yaparken eskilerini de o klasöre mi yapıştırayım.

Steam da biraz karışık olduğu için anlatması zor oluyor kusura bakma.
Sıfırdan indirme işlemini başlat sonra Steam'ı kapat, yeni yüklenen GTAV klasörüne eski yüklü olan GTAV dosyalarını yapıştır.

Steam da biraz karışık olduğu için anlatması zor oluyor kusura bakma.
Sıfırdan indirme işlemini başlat sonra Steam'ı kapat, yeni yüklenen GTAV klasörüne eski yüklü olan GTAV dosyalarını yapıştır.
Bu dediğin yöntem hiç denendi mi dostum yoksa bir deneme yanılma yöntemimi yapcaz :) yapmaya mecburum zaten her yolu denicem
@AkınTR İşe yaramadı hocam, komple sildim baştan yükleyeceğim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı