Steam para iadesi gelmedi

festhh

Hectopat
Yer
Tunceli
Papara kartımla satın alım yapmıştım aldıktan 2 - 3 gün sonra iade ettim. Para kartıma gelecekti fakat 38 gün olmasına rağmen gelmedi. Steam'e iadeden 1 hafta sonra ticket attım onlarla alakalı bir işlem olmadığını 4 Eylül'e kadar (30 gün) beklememi söylediler para hala gelmedi. Ne yapmam gerek?

Para steam hesabınıza değil de karta iade olacak anladığım kadarıyla, genelde uzun sürüyor karta iadelerde. Bankanızla görüşmenizde yarar var.

Papara kartımla satın alım yapmıştım aldıktan 2 - 3 gün sonra iade ettim. Para kartıma gelecekti fakat 38 gün olmasına rağmen gelmedi. Steam'e iadeden 1 hafta sonra ticket attım onlarla alakalı bir işlem olmadığını 4 Eylül'e kadar (30 gün) beklememi söylediler para hala gelmedi. Ne yapmam gerek?
Steam iade prosedürlerinde oyunu iade edip paranızı geri almak için oyunu oynama süreniz 2 saati geçmemesi gerekiyor diye biliyorum. Süreyi aşmış olabilirmisiniz ?

Bankanız ile görüşün.

Steam Destek'e yazdığımda bana bunu gönderdiler ve "Steam'in sizden ücret almadığını doğrulamak için bankanıza aşağıdaki bilgileri verin." dendi.

Dosya Ekleri

• Steam.png
    Steam.png
    17,7 KB · Görüntüleme: 3.908

Geri
Yukarı