Steam para iadesi gelmedi

10 aydır 200tlemin karta iadesini bekliyorum her türlü yöntemi denedim bankamla konuştum, steama ticketler attım, Steam'ın göndermis oldugu bilgileri bankama söyledim bankam hiçbir şekilde iade gerçekleştirilmediğini ve sadece ücretin gittiğini söylediler. Tekrarladım fakat sonuç yine aynı...Maalesefki umudumu kestim artık :(

Ben de 3 aydır aynı durumdayım. Sürekli bankaya yönlendirip destek talebimi kapatıyorlar!

Papara kartımla satın alım yapmıştım aldıktan 2 - 3 gün sonra iade ettim. Para kartıma gelecekti fakat 38 gün olmasına rağmen gelmedi. Steam'e iadeden 1 hafta sonra ticket attım onlarla alakalı bir işlem olmadığını 4 Eylül'e kadar (30 gün) beklememi söylediler para hala gelmedi. Ne yapmam gerek?

Aynısını şu an bende yaşıyorum da eğer çözdüysen sorunu nasıl çözdün?

Benim neredeyse 600 TL yakın iadem var 19 Mayıs 40 TL iadem halen daha kartıma geçmedi 15 Haziran yaptığım 550 TL iadem halen kartıma geçmedi banka ve Steam iletişim halindeyim umarım çözüme kavuşurum.

Benim neredeyse 600 TL yakın iadem var 19 Mayıs 40 TL iadem halen daha kartıma geçmedi 15 Haziran yaptığım 550 TL iadem halen kartıma geçmedi banka ve Steam iletişim halindeyim umarım çözüme kavuşurum.

Ben vazgeçtim Ocak'tan beri gelen giden yok. Banka diyor bana iade gelmedi, Steam biz yaptık diyor.

Steam üzerinden bir şey almıyorum o günden bu yana. Çok zorunda kalıp alsam da iadeyi cüzdana isterim.

Benim 2 ay önceki 43 TL iadem gelmemişti ancak daha sonra yaptığım iadeler sorunsuz geldi bilemiyorum ancak çok gerekmedikte iadeleri Steam cuzdana yapmak gerekiyor çünkü karta çok geç geliyor ya.

Steam iade prosedürlerinde oyunu iade edip paranızı geri almak için oyunu oynama süreniz 2 saati geçmemesi gerekiyor diye biliyorum. Süreyi aşmış olabilir misiniz?

Kanka ne saçmalıyon ya iade edilmiş diyor saçma sapan yorumlar yapmak yerine yardımcı olun lütfen.

Steam üzerinden bir şey almıyorum o günden bu yana. Çok zorunda kalıp alsam da iadeyi cüzdana isterim.
Hocam halen gelmedi mi? benim de 2.5 aydır beklediğim bir iadem var. Bankayla görüşün diye kapatıyor, banka gelen yok diyor. Nasıl iş bu ya

Benim 2 ay önceki 43 TL iadem gelmemişti ancak daha sonra yaptığım iadeler sorunsuz geldi bilemiyorum ancak çok gerekmedikte iadeleri Steam cuzdana yapmak gerekiyor çünkü karta çok geç geliyor ya.
Volkan hocam, sizin iadeniz gelmişmiydi, ne kadar sürede geldi. benim 2.5 aydır beklediğim iadem var.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı