Rehber Steam Para Katlama 2

1664371273396.png

Zarardayım denemeyin denettirmeyin vallahi :D.

Bu kumardan daha zararlı. :D tavsiye etmem.

Hocam araştırma yaparsan zarar etmezsin ben oyun alırken pazardan en düşük fiyattan kartları toplayıp ortalamasını alıyorum ve %85-90dogru çıkıyor(%10'luk kısım fiyatların düşmesi ya da çıkması sonucu değişmeler)

Hocam araştırma yaparsan zarar etmezsin ben oyun alırken pazardan en düşük fiyattan kartları toplayıp ortalamasını alıyorum ve %85-90dogru çıkıyor(%10'luk kısım fiyatların düşmesi ya da çıkması sonucu değişmeler)

Nasıl zarar etmezsin. :D Kartlar 20 TL 8 kuruşluk arka plan düşünce kar mı oluyor?

Schein kartları 7 TL, common çıkma ihtimali en yüksek olan arkaplan 38-40tl
Ama zarar edebilirsin, tavsiye etmem.
Hocam artık neredeyse hepsi zarar bu işlerin. Zamanında çok yaptım bunları. 55 Levele kadar kastım Steam'de bu şekilde. Artık yapmak çok mantıksız bu işleri. 8 numara mesela eskiden 7 dolardı. Tek hesapta 2 tane vurdum ben ondan. Eskiden 5 kere denediğinizde 1 tane bile vursanız ya money back yada kar ettirirdi. Durum şuan böyle değil. Çoğu oyun için geçerli artık bu. Bu listede olan oyunların 5 katı kadar oyunda filan yapmışımdır. Neredeyse hiçbiri şuan kar ettirmiyor doğru düzgün. Background işleri yapılmaz bu saatten sonra benim fikrimce.

Geri
Yukarı