Steam sepeti yorumlama

RDR 2 inanılmaz bir indirimde daha almadıysan al bence Uncharted de aynı şekilde Forza 4 veya 5 Watch dog 2 Mortal Kombat X God of War Rust bir de BF 2042 yerine BF 1 olabilir bu oyunlar gerçekten sağlam indirim aldı bence alabiliyorsan al.

RDR 2 inanılmaz bir indirimde daha almadıysan al bence Uncharted de aynı şekilde Forza 4 veya 5 Watch dog 2 Mortal Kombat X God of War Rust bir de BF 2042 yerine BF 1 olabilir bu oyunlar gerçekten sağlam indirim aldı bence alabiliyorsan al.
RDR 2'yi iki kez bitirdim.
Uncharted'ı PS 5'ten oynamayı tercih ediyorum.
Forza 5 zaten var.
Watch Dogs 2 baya övülüyor, bakacağım.
Mortal Kombat beğendiğim bir tarz değil.
God of War'ı iki kez bitirdim.
Rust pek ilgimi çekmiyor.
BF 2042'yi tercih ettim, oynanışı daha iyi geldi.
Teşekkür ederim öneriler için.

Bayağı uzun sure oynadim Forza 4'u. Su anda da Forza 5 oynuyorum zaten sikildikca. :)

Mafia 1 ve 2 oynadim, cok da severim. 3. oyun pek oynamaya degmez gibi….

İkisini de oynamayi cok istiyorum cidden ama cesaret edemiyorum. Oyunlarda aşırı zorluga ve surekli bastan denemeye pek tahammulum olmuyor. Keske olsaydi da ozellikle Elden Ring'i deneyimleyebilseydim.

Daha once oynadim, guzel oyundu. Teşekkür ederim oneri icin.

Onun dışında RE2 ve 3'un paketi var 100 TL'ye ekstra olarak strateji seviyorsan Total War Warhammer 2 veya 3'e bak.

Merhaba,

Bu şekilde bir sepet yaptım. Çöp vs. dediğiniz varsa ya da farklı öneri olursa tekrar değerlendireceği.

Eki Görüntüle 1844859

Artı olarak BF v ya da BF 2042 almayı düşünüyorum. Şu an EA Pro üzerinden BF v multi olarak oynuyorum. Ama her ay 150 lira vermek fazla geldi EA Pro'ya. Çünkü yakın zamanda başka bir oyun oynamayacağım oradan. BF 2042 mi almamı önerirsiniz BF v mi?

Hocam EA Pro verip 1 ay Jedi survivor Türkiye oynayıp iptal etmek mantıklı mı sizce?

Merhaba,

Bu şekilde bir sepet yaptım. Çöp vs. dediğiniz varsa ya da farklı öneri olursa tekrar değerlendireceği.

Eki Görüntüle 1844859

Artı olarak BF v ya da BF 2042 almayı düşünüyorum. Şu an EA Pro üzerinden BF v multi olarak oynuyorum. Ama her ay 150 lira vermek fazla geldi EA Pro'ya. Çünkü yakın zamanda başka bir oyun oynamayacağım oradan. BF 2042 mi almamı önerirsiniz BF v mi?

Çok güzel sepet üsteki oyunu bilmiyorum ama gerçekten iyi bir sepet yapmışsınız bence oyun eklemeye gerek yok.

Planet Zoo tarzı oyunları seviyorsan şu an 20 lira civarına düşen Jurassic World Evolution 2'yi öneririm indirimdeyken alınabilir. Hem grafikler hem de genel çeşitlilik anlamında ilk oyuna göre çok gelişmiş,ben sevdim.

Geri
Yukarı