Steam sepetim nasıl?

eneshrn

Decapat
Arkadaşlar, bütçem maksimum 1650'ye çıkıyor. Sepetime bakarak çıkarabilip ekleyebilecegim oyun varsa oneribilirsiniz. Hogwarts Legacy yerine güzel oyun vardır ama Harry Potter delisi olduğum için deli gibi oynamak istiyorum. O garanti kalacak yani. Şimdiden teşekkürler.

IMG_20230708_051646.jpg
IMG_20230708_051627.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, bütçem maksimum 1650'ye çıkıyor. Sepetime bakarak çıkarabilip ekleyebilecegim oyun varsa oneribilirsiniz. Hogwarts Legacy yerine güzel oyun vardır ama Harry Potter delisi olduğum için deli gibi oynamak istiyorum. O garanti kalacak yani. Şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 1852746Eki Görüntüle 1852747
Eksik yok hocam ama gow ve unchertad etailextr5 koduyla hala stok varsa ETail'den indirimli alın.

Ekibin yoksa Payday almanı önermem tek başına sarmıyor.
DL2 ucuza geldiği için alınıyor o paket.

Eksik bir oyun yok, neredeyse bütün sağlam AAA oyunları sepetinize eklemişsiniz. Bir de isterseniz Mafia üçlemesinin içerdiği pakete ve Souls tarzı oyunları seviyorsanız da Elden Ring'e bakabilirsiniz.

Eksik bir oyun yok, neredeyse bütün sağlam AAA oyunları sepetinize eklemişsiniz. Bir de isterseniz Mafia üçlemesinin içerdiği pakete ve Souls tarzı oyunları seviyorsanız da Elden Ring'e bakabilirsiniz.

Aslinda Hogwarts yerine onu Elden Ring'e bakabilirim. İlk 2 saat bir deneyimleyeyim, Elden Ring alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Eki Görüntüle 1852746Eki Görüntüle 1852747
Dying Light 2 çok buglu oyun, biraz daha düşünüp öyle alın.

Geri
Yukarı