Steam vs Epic Games

Steam vs Epic Games

• Oy verenlerin toplamı
    58
Ne olarak sorulduğuna bağlı. İndirim ve bedava oyun olarak kesinlikle Epic Games ama aynı fiyattaki oyunu Epic'ten asla almam.

Hep aynı yapılan indirimin bir sağlam tarafı yok eskinin kopyala yapıştır. Epic istediğin 200 liralık oyunu 70'e veriyor tutup Steam daha iyi indirim yapıyor diyemezsin.

Adamlar daha düzgün strateji kuramıyor 2 indirim yaptı diye mi daha iyi oldu?

Ben cebime bakarım her müşteri gibi bana avantaj sağlayana bakarım. Steam sanki çok mu iyi her indirimde bir öncekinin aynısına alışmışsınız iyi uyutuyor Gaben efendi sizleri. Hareketli avatar gelmiş aman yarabbi onun için de epey bir para harcamanı istiyor. Evet Epic bedava oyun vererek maalesef rekabet kuramıyor ama bana Steam'den daha çok avantaj sağlıyor.

Epic daha iyi diye bir şey dememiş. Epic'in indirimlerinin daha iyi olduğunu söylemiş o cümleden nasıl "Epic daha iyi" çıkarımını yaptın anlamadım. Ve o kadar iyi "strateji" kurabiliyorsan, koskoca şirket yöneticilerinden tek başına daha iyi yönetebilecek kapasitedeysen neden yönetmiyorsun? Adamlar şirketlerini büyütmek için para harcıyorlar o kadar oyun dağıtıp büyük indirimler yapıyorlar kısa sürede nasıl kapansın bu kadar zarar?

Geri
Yukarı