Steam'de dolandırılınca ne yapılmalı?

Arkadaşlar, dolandırıldım. Steam'de Gmail ile numaram değişmiş ve hesabım kilitlenmiş. Steam'e nasıl yazabilirim? İlk mail numaram falan var.
Bir oyun aldıysan ve onun kredi kartını yazarsan adamlar sana hesabı 2 gün içinde %100 verirler. Daha önce de hesabım çalındı hesabı 15 dk içinde kitlettim, 2 saat sonra da geri kaldım. TEk problem ise bu yüzden Pubg den ban yemiş olmamdı.
Hesabınıza nasıl eriştiklerini biliyorsanız yazar mısınız? Biz de dikkatli olalım.
Şöyle bir şey oldu. Dün gmailime girip mc hesabımın şifresini değiştirmişler. Gmail hesabınızın telefonla bağlı olduğundan emin olmak lazım.

Tek problem ise bu yüzden PUBG'den ban yemiş olmamdı.
Evet, gerçekten böyle bir sıkıntı var. Hesabını çalan kişi hile kullanıp herhangi bir oyunda yasaklama alırsa bu yasaklama başınızı hesabınızı geri alsanız bile ağrıtıyor. O yüzden hesap silinmesinden daha fazla bu olaydan kork. Oldukça hızlı davranmalısın zaten 3-4 günlük bir süreçte hesabını geri alırsın.

Evet, gerçekten böyle bir sıkıntı var. Hesabını çalan kişi hile kullanıp herhangi bir oyunda yasaklama alırsa bu yasaklama başınızı hesabınızı geri alsanız bile ağrıtıyor. O yüzden hesap silinmesinden daha fazla bu olaydan kork. Oldukça hızlı davranmalısın zaten 3-4 günlük bir süreçte hesabını geri alırsın.
Uyuz herif 15 dakika da ne hile açtıysa direk perma yedim ya. Bak kaç gündür açamıyorum;Steam Community :: WololoTR

Uyuz herif 15 dakika da ne hile açtıysa direk perma yedim ya. Bak kaç gündür açamıyorum;Steam Community :: WololoTR
Açılmaz zaten, Steam'de herhangi bir oyunda herhangi bir yasaklama aldıktan sonra o yasaklamadan kurtulmak çok çok zor.
Arkadaşlar adam hesabımı silerse ne yapcağım sileceğim diye tehdit ediyor.
Silemez dedim ya, hesap silme işlemi 30 gün sürüyor. Bu süreçte git Steam Destek'le konuş hesabını al.

Aynı şeyi Rust'ta yaşadım :(,hesabı aldıktan sonra ban yediğini görmenin nasıl bir is olduğunu bilirim.

Peki hani başka bir hesaptan yazdım ya verirler değil mi hesabı kredi kartı bilgilerini gönderirsem.

Arkadaşlar adam hesabımı silerse ne yapcağım sileceğim diye tehdit ediyor.
Ya hesabı almak çok zor olmasa gerek? Daha önce yaptım, öncelikle sakin ol steam desteğe bunu yaz ve onlar senden bilgi isteyecek. Bilgileri ver bir soruyu bile doğru cevaplasan hesabı kilitliyorlar. Hesabını da nah siler tabiri caizse. Sen hemen önce hesabı kilitlet.

Peki hani başka bir hesaptan yazdım ya verirler değil mi hesabı kredi kartı bilgilerini gönderirsem.
Bende sadece eski giriş ismi eski şifre eski mail vererek almıştım. Verirseniz o bilgileri yüzde 90 alırsınız.

İlk başta sorunu belirt sonra cevap bekle. Steam Destek sana yaklaşık 1 gün falan sonra cevap yazacak, bu cevap içerisinde hesap sahipliğini doğrulamak için sorular olacak. Bu soruları cevaplaman lazım. Ondan sonra sana hesabını geri verecekler. Hesap gerçekten seninse bu soruları çok rahat cevaplarsın zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı