Steam'de dolandırılınca ne yapılmalı?

Hesap zaten kilitlenmiş.

Peki.

olmuşmu. Bilgisayarımda geziyordum ve discorddan mesaj aldım ve mesajda seni yanlışlıkla steamde şikayet ettim şu kişiyle iletişime geç diyordu ve steam yetkilisi olduğu yazıyordu bende geçtim hesabım yasaklanmasın diye ve sonra o kişiyle konuştuk hesabında işlem yapmamız gerekiyo yasaklanmanın kalkması için sonra konuştuk baya sonra işlem devam ediyo dedi gmailimi değiştirmiş telefonumuda satın alma geçmişimi istedi benden bende steam yetklisi sandığım için verdim ve hesabın gmailini ve numarasını değiştirmiş bende geri alamadım Hesapta oyunları aldığım kredi kartının bilgilerini verebilirim Hesabın adı Mussen961 bağlı gmail [email protected] du numara ... o hesaptan yazamadığım için bu hesaptan yazıyorum lütfen yardım edin sorduğunuz soruları cevaplayabilirim dolandırıldığım fotoğrafları aşşağıda ekledim ona steam cüzdan kodu göndermessem hesabımı siliceğimi söyledi bende göndermedim.

Konuşmaların ekran görüntülerini attım.
Arkadaşlar
Can you buy Steam gift Card Now Steam user?
Falan diyor küfür falan edip dalga geçebilir miyim bir şey yapmaz değil mi hesaba falan.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (26).png
    Ekran Görüntüsü (26).png
    382,1 KB · Görüntüleme: 63
  • Ekran Görüntüsü (27).png
    Ekran Görüntüsü (27).png
    393,4 KB · Görüntüleme: 66
  • Ekran Görüntüsü (28).png
    Ekran Görüntüsü (28).png
    381,7 KB · Görüntüleme: 56
  • Ekran Görüntüsü (30).png
    Ekran Görüntüsü (30).png
    300,4 KB · Görüntüleme: 59
  • Ekran Görüntüsü (32).png
    Ekran Görüntüsü (32).png
    389,3 KB · Görüntüleme: 58
  • Ekran Görüntüsü (33).png
    Ekran Görüntüsü (33).png
    382 KB · Görüntüleme: 51
  • Ekran Görüntüsü (34).png
    Ekran Görüntüsü (34).png
    443,4 KB · Görüntüleme: 46
  • Ekran Görüntüsü (35).png
    Ekran Görüntüsü (35).png
    384,6 KB · Görüntüleme: 55
  • Ekran Görüntüsü (36).png
    Ekran Görüntüsü (36).png
    430 KB · Görüntüleme: 48
  • Ekran Görüntüsü (37).png
    Ekran Görüntüsü (37).png
    452,1 KB · Görüntüleme: 51
  • Ekran Görüntüsü (38).png
    Ekran Görüntüsü (38).png
    382,5 KB · Görüntüleme: 50
  • Ekran Görüntüsü (39).png
    Ekran Görüntüsü (39).png
    384,9 KB · Görüntüleme: 56
  • Ekran Görüntüsü (40).png
    Ekran Görüntüsü (40).png
    364,5 KB · Görüntüleme: 73
Son düzenleme:
Arkadaşlar.
Can you buy Steam gift Card Now Steam user?
Falan diyor küfür falan edip dalga geçebilir miyim bir şey yapmaz değil mi hesaba falan.

Nasıl bu kadar saf olabiliyorsunuz anlamıyorum Steam yetkilisi size neden orta parmak ppli bir Discord hesabından yazsın hani biraz düşünme kabliyeti olan anlardı.

Nasıl bu kadar saf olabiliyorsunuz anlamıyorum Steam yetkilisi size neden orta parmak ppli bir Discord hesabından yazsın hani biraz düşünme kabliyeti olan anlardı.

Nasıl bu kadar terbiyesiz oluyorsunuz tahmin ettiğim gibi yaşınız küçüktür.

Nasıl bu kadar terbiyesiz oluyorsunuz tahmin ettiğim gibi yaşınız küçüktür.

Terbiyesiz derken ben size hakaret falan etmedim sadece büyük düşüncesizlik yani hayır anlamadıgım hesabını niye verdin Steam yetkilisi sence senden adını şifreni ister mi? Ayrıca hesabını geri alamazsın şifresini falan direk sen vermişsin ben siteye giriş yapınca ( CS:GO skin siteleri vs.) Steam hesabınla otomatik çalındı anladım böyle bir durumda sorumluluk kabul etmiyorlar.

Terbiyesiz derken ben size hakaret falan etmedim sadece büyük düşüncesizlik yani hayır anlamadıgım hesabını niye verdin Steam yetkilisi sence senden adını şifreni ister mi? Ayrıca hesabını geri alamazsın şifresini falan direk sen vermişsin ben siteye giriş yapınca ( CS:GO skin siteleri vs.) Steam hesabınla otomatik çalındı anladım böyle bir durumda sorumluluk kabul etmiyorlar.

Hesabın ilk gamilini Steam cüzdan kodlarını desteke verdim ve hesabım üzerinden destek talebi oluşturdum hesaba giriş yapamıyorum deyip önceden de kuzenim CS:GO bıçak alacağım diye kerni hrsabını çaldırmıştı almıştı bende alacağım büyük ihtimal.

Şifremi istemedi.

Geri
Yukarı