Steam'de 100 TL ile ne yapılmalı?

19237539300

Kilopat
Makaleler
4
Steam cüzdanımda 100 lira var arkadaşlar. Sizce ne yapmalıyım? Oyun almak istiyorum ama en yakın indirimler ne zaman? (Büyük yaz indirimleri gibi.)

Teşekkürler.

İndirimler hakkında pek bilgim yok fakat 500 liraya yakın değerde oyunu Epic Games üzerinden bedavaya aldık. İndirim için Epic Games kollamanız daha iyi olacaktır kanaatindeyim. Steam'de skin-item ticareti yaparak paranızı artırabilirsiniz.

İstediğin spesifik bir oyun varsa hafta sonu indirimlerinde de denk gelebilirsin. Ama en yakın major indirimi soruyorsan cadılar bayramında olacak. O da ekim sonuna denk geliyor. Peki benim steam hesabımda 100 TL olduğunda ben ne yapıyorum? Bunun da cevabı: param değer kaybetmesin diye kostüm alıyorum. Örnek vermek gerekirse Rust eşyalarından bu güne kadar 2-3 bin TL kaldırdım. En son 500 TL vardı hesabımda onunla da AK kostümü aldım. Şu an ortalama satış fiyatı 750 TL. Aynı mantıkla bütçene uygun ve piyasası hakkında bilgi sahibi olduğun bir kostümü alabilirsin.
1598132606038.png

İndirimde ARK:Survival Evolved alınmalı.

Şuan Warner Bros oyunları indirimde ilginizi çekiyorsa bakabilirsiniz. Onun dışında Ocak'a kadar paranızı biriktirip yılbaşı indirimlerde daha çok oyun alabilirsiniz.

Geri
Yukarı