Steam'de en ucuz şekilde level nasıl atlanır?

4lda

Decapat
Bu konuda fazlaca araştırma yaptım. Açılmış çok fazla konu inceledim. Bu konuyu tekrar açma sebebim: Steam'de level atlamak artık birkaç yıl öncesine göre daha da pahalılaştı. Malum dolar şu 3 yıl içinde çok fazla arttı. Ben Steam'de level atlamak için konuları incelerken bazılar ucuz oyunları satın alıp kart birleştirerek atla demiş bazıları ise sevinc bot gibi servisleri kullanarak atla demiş. Anlayacağınız insanlar bildiği yöntemi söylemiş sadece. Benim istediğim ise olabilecek en ama en ucuz şekilde nasıl level atlayabilirim? Eğer cevap bot ile atlamak ise hangi botu kullanmalıyım? Şimdiden teşekkür ederim!

Uğraşmak istemiyorum dersen Steam level botlarından rahatça takas yapabilirsin. Eğer uğraşırım, daha ucuza gelsin, biraz cebimde kalsın diyorsan, aşağıda bıraktığım siteye gir.

Ardından en ucuz kart setlerini göreceksin, onları alıp işlersen level atlayabilirsin. En ucuz setleri gösteriyor bu site.

Bazı sitelerde 30TL karsılıgında 50level falan atlatıyorlar.
Onları mantıklı bulmuyorum, üstüne birazcık maliyet ekliyorlar. Verilen fazla para ile bile level atlanabilir. 30TL'ye 50 level atlayamazsınız bu arada onu da belirteyim. Artık 30 TL'nin level atlamada değeri dahi kalmadı, tabii düşük levellerde halen iş görür.

Ben zamanında SteamLevels'i kullanmıştım. Ne kadara geldiğini tam hatırlamıyorum oldukça uzun zaman oldu ancak güvenilir ve hızlı bir site, tavsiye ederim. Sizin Steam'inize rozet işlemeye hazır kart setleri içeren takas teklifi gönderiyor. Ödeme yaparken biraz komisyon alıyor tabii. En ucuz şekilde muhtemelen tek tek oyunların kartlarının fiyatını ve set maliyetini siz kendiniz incelediğinizde olur diye düşünüyorum.

Uğraşmak istemiyorum dersen Steam level botlarından rahatça takas yapabilirsin. Eğer uğraşırım, daha ucuza gelsin, biraz cebimde kalsın diyorsan, aşağıda bıraktığım siteye gir.

Ardından en ucuz kart setlerini göreceksin, onları alıp işlersen level atlayabilirsin. En ucuz setleri gösteriyor bu site.

Onları mantıklı bulmuyorum, üstüne birazcık maliyet ekliyorlar. Verilen fazla para ile bile level atlanabilir. 30TL'ye 50 level atlayamazsınız bu arada onu da belirteyim. Artık 30 TL'nin level atlamada değeri dahi kalmadı, tabii düşük levellerde halen iş görür.

Oww hoşuma gitti. Çok teşekkür ederim. Başka bir yanıt gelene kadar kesinlikle kullanmayı planlıyorum. Ben 200 TL gibi bir meblağ yatırdımda 29 levelim sence kaç level olabilirim senin verdiğin site ile?

Oww hoşuma gitti. Çok teşekkür ederim. Başka bir yanıt gelene kadar kesinlikle kullanmayı planlıyorum. Ben 200 TL gibi bir meblağ yatırdımda 29 levelim sence kaç level olabilirim senin verdiğin site ile?
Yani kesin bir şey söylemeyeyim ama 200 TL ile belki 90-100 adet kart seti alabilirsin, genel olarak maliyetleri 2-2,50TL bir şey oluyor. Her kart seti 100 XP katıyor.

Şu tablodan kaç XP ile kaç level atlandığını görebilirsin, her level kademesinde değişkenlik gösterir. Tahminimce 51-52 Level olabilirsin.

Arkadaşım bizzat kendisi aldı ve atladı.

O fiyata 50 seviye olmanın imkanı yok.

Bazı kullanıcılar sürekli müşterilere indirim yapıyor arkadaşıma yapmıştı.

Siteyi atabilir misin dostum?

İtemsatış'dan almıştı arkaşım site hala duruyor mu bilmiyorum.

Evet onu da gördüm fakat sitelerin kar amacının olduğunuda düşünüyorum. O yüzden en ucuz yöntem olduğuna emin değilim. Eğer en ucuz yöntem ise biraz anlatır mısın?

En ucuz yöntem olmayabilir. Ancak iş görür, nasıl yaptıklarını bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı