Steam'de level nasıl atlanır?

Oyun satın alınarak, her oyun için biraz TP veriyordu ama ne kadar hatırlamıyorum.

Para vermeden alınabilecek level miktarı kısıtlı. Esas level atlatan şeyler yine para harcamaya dayalı. Bilhassa koleksiyon kartları toplayıp rozet işlemek fazla XP getiriyor.

Ücretsiz olanlar için bir görev listesi vardı. Ona bakayım şimdi.

Güncelleme: Görev listesini aşağıya bırakıyorum. Ancak çok XP vermediği için 2-3 level falan anca çıkılır. Ayrıca hesabın kısıtlı olmaması lazım. Yani 5$ dolarlık harcama yapılmış olmalı. Bunu yükseltmenin bir numaralı yolu koleksiyon kartı toplayıp rozet işlemek.
Ayrıca şuradaki rehberi inceleyin. Cevhere dönüştürme mevzusuna girmeyin zarar edersiniz.
resim_2021-05-23_133220.png

Son düzenleme:
Oyun satın alınarak, her oyun için biraz TP veriyordu ama ne kadar hatırlamıyorum.
30 küsür oyunun mevcut, seviyem çok düşük.
Para vermeden alınabilecek level miktarı kısıtlı. Esas level atlatan şeyler yine para harcamaya dayalı. Bilhassa koleksiyon kartları toplayıp rozet işlemek bayağı fazla XP getiriyor.

Ücretsiz olanlar için bir ödev listesi vardı. Ona bakayım şimdi.
Ödev listesini atabilir misin hocam?

Oyun oynadıkça oyun sana kartlar verir istersen bu kartları sat istersen biriktirip birleştir ve rozet yap bu rozetler Level atlamanı sağlar.

- Oyun alın.
- CSGO gibi oyunların TP veren bazı görevleri oluyor onları tamamlayın.
- Steam'den topladığınız puanla emoji alın.
- Ayrıca DLC de alabilirsiniz

Genel olarak böyle.

Para vermeden maalesef atlayamazsın Level sistemi oyunlardan düşen kartları birleştirerek yapılan badgeler ile işliyor 1 oyundan maksimum 5 adet kart düşebiliyor bu 5 kart da 1 badge yapmaya bile yetmiyor biyerden sonra para harcaman gerekiyor.

Hocam internette baktım. Bir eklenti yardımıyla kart satın alıp, onları seviyeye çeviriyorlar. Bu kartlar hangi oyunlardan düşüyor?

Aldığınız ürünlerden, koleksiyon kartlarıyla yapılan rozetlerden belli miktarda XP düşüyor onlar sayesinde seviyeniz artıyor.

Para vermeden 10. seviyeye kadar gelebilirsin, XP veren görevleri yaparak. O görevler nerede yazıyordu tam hatırlamıyorum ama bilen bir arkadaş yazacaktır.

Geri
Yukarı