Steam'de Nasıl Hızlıca Level Atlanır?

Steam level botları var. Hala var mı bilmiyorum ama mesela diyelim 100 levelsin. 120 level olmak istiyorsun. Bot sana diyor ki. 120 level olabilmen için şu kadar XP'ye ihitacın var. Atıyorum 10k XP. 10k XP değerinde kart alman lazım. Level bot da sana CS:GO keyi gibi şeylerle sana o kartları veriyor ve gelen kartları işliyorsun, kolay level atlamış oluyorsun.

Steam level botları var. Hala var mı bilmiyorum ama mesela diyelim 100 levelsin. 120 level olmak istiyorsun. Bot sana diyor ki. 120 level olabilmen için şu kadar XP'ye ihitacın var. Atıyorum 10k XP. 10k XP değerinde kart alman lazım. Level bot da sana CS:GO keyi gibi şeylerle sana o kartları veriyor ve gelen kartları işliyorsun, kolay level atlamış oluyorsun.

O nasıl oluyor aga? Bende bayağı bir oyun var fakat ne ala hikmet ise hala 6 levelim.

O nasıl oluyor aga? Bende bayağı bir oyun var fakat ne ala hikmet ise hala 6 levelim.

Oyunla alakası yok çünkü. Level için XP lazım. XP için rozet işlemen lazım. Rozet için de kart edinmen lazım. Pazardan tek tek kart alırsan daha pahalıya gelir. Ancak dediğim level botlarından kart edinirsen onlar sana en dandik ucuz kartları verir ve daha çabuk level atlarsın.

Mesela toplam değeri 50 kuruş olan 5 kart da sana 100 XP kazandırır.
Toplam değeri 50 lira olan 5 kart da sana 100 XP kazandırır.

Oyunla alakası yok çünkü. Level için XP lazım. XP için rozet işlemen lazım. Rozet için de kart edinmen lazım. Pazardan tek tek kart alırsan daha pahalıya gelir. Ancak dediğim level botlarından kart edinirsen onlar sana en dandik ucuz kartları verir ve daha çabuk level atlarsın.

Mesela toplam değeri 50 kuruş olan 5 kart da sana 100 XP kazandırır.
Toplam değeri 50 lira olan 5 kart da sana 100 XP kazandırır.

Aga o zaman oyun için atıyorum L4D2 için 8 kart gerekliydi onları toplayıp işledim. Ama çok bir şey olmadı cevhere dönüştürmek bir işe yarıyor mu?

Aga o zaman oyun için atıyorum L4D2 için 8 kart gerekliydi onları toplayıp işledim. Ama çok bir şey olmadı cevhere dönüştürmek bir işe yarıyor mu?
Şöyle oluyor ister 100 TL'lik bir oyunun 20 TL değerinde ki kartlarını birleştir 100xp. 10 TL'lik bir oyunun 1 TL değerinde ki kartlarını birleştir gene 100xp. Arkadaşın bahsettiği level botları şöyle işliyor. Örneğin diyorsun ki 120 level olmak istiyorum. O sana hesaplayıp atıyorum 5000xp'ye ihtiyacın var diyip önüne bir bedel çıkartıyor. Mesela 5000xp 6 CS:GO anahtarı veya 17600 cevher. Eğer envanterinde 17600 cevher varsa teklifi kabul ediyorsun ve bot sana bir takas teklifi yolluyor. Takas teklifinde bot seni 120 level yapmaya yetecek kadar yani 5000xp değerinde işleyebileceğin random kartlar yolluyor. Sonra sende rozetleri işleyip 120 level oluyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı