Steam'de yersiz VAC ban

Arkadaşlar bynogame'den alışveriş yaparken canlı destek bana her alışverişimde api anahtarını kontrol edin api anahtarınız boş olmalı gibi şeyler söylüyordu bu vasite ile kontrol ediyordum, son 2 aydır kontrol etmemiştim yukarda arkadaşın yazdığı linkten api anahtarımı kaldırdım muhtemelen burdan bir şeyler oldu. Arkadaşlık bir durum değil yani kimmmse şifremi bilmiyor hiçççbir bilgisayardan steam hesabıma girmedim etmedim ben ilkten şaka zannediyordum ancak benim bilgisayarımdan olmadığı kesin, e bilgisayarımdan olmadıysa tanıdık biri değil ama tanıdık olmayan biri envanteri falan çalar ederdi envanterde çalınmamış. Ama apiyi kontrol ettim ve doluydu direkt sildim, en sonunda localhouse gibi bir şey yazıyordu. Muhtemelen hesabıma giriş yapıldı hacker tarafından ancak girip neden bunları yazıp çıktı? Acaba hile mi açtı dm'de falan maç geçmişi falan temizdi. Api'den dolayı başkaları tarafından girildiğinden şüpheleniyorum ama bu nasıl olur? O kadar kod doğrulaması vb varken? Ve arkadaşlar Vac ban falan yok troll gibi isim değişmiş vac ban fotoğrafı konulmuş ve korkutmak için biyo'ya steam vac ban sitesinin linki bırakılmış. Acaba diyorum hesaba girip vac ban yedirtecek bir şey mi yaptılar?

Konudaki adımları uygulayın.

o kadar kod doğrulaması varken?

Steam Guard size %100 güvenlik sağlamaz. Hesap bilgilerini farklı sitelere girdiğiniz sürece hesabınız tehlikede demektir.

Acaba diyorum hesaba girip VAC ban yedirtecek bir şey mi yaptılar?

Hiç sanmıyorum. Bu tür durumlarda sadece tek amaçları var, o da korkutarak itemleri takaslatmak. Takasladığınız anda da itemler dolandırıcının hesabına gidiyor.

Konudaki adımları uygulayın.

Steam Guard size %100 güvenlik sağlamaz. Hesap bilgilerini farklı sitelere girdiğiniz sürece hesabınız tehlikede demektir.

Hiç sanmıyorum. Bu tür durumlarda sadece tek amaçları var, o da korkutarak itemleri takaslatmak. Takasladığınız anda da itemler dolandırıcının hesabına gidiyor.
Hocam attığınız adımları zaten yanlışlıkla yapmıştım 1 saat önce falan, apiyide sildim, dediğiniz programı kurup taradım 16 şüpheli dosya vardı sanırım Quarantina gibi bir şey çıktı ona bastım. Temizlendik mi şimdi? Bilgisayarı zaten çarşamba günü formatlayacağım.

Geri
Yukarı