Steam'den 300 TL kâr yaptım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben yaptım baya yapacak oyun kalmadı 250 lira falan vardı sizin gibi hesap hacklendi 100 kaldı :D Hocam paylaşırsanız mutlu olurum toparlayalım.

Ben okurken yoruldum siz yaparken yorulmamışsınız, helal olsun.

Bu mümkün değil. Bana en fazla 3 TL kart düşer sana nasıl 70 TL kart düşüyor? Varsa bir taktiğin söylede bizde bilelim bro.
Parlak kartlar çok pahalı oluyor.

Hocam oyunları da iade edebiliyorsanız edin oradan da alırsınız para.
Maalesef iade edemiyorum.

Oyunları sormuşsunuz öncelikle şunu belirteyim şans benim yanımdaydı şansınız yoksa zarar etme ihtimaliniz çok düşük olsa bile var. Ama ben matematiğini bile hesaplayarak nerdeyse kesin olan yöntem ve oyunları kullandım o yüzden sizinle de paylaşayım.

Parlak kartlar çok pahalı oluyor.

Maalesef iade edemiyorum.

Oyunları sormuşsunuz öncelikle şunu belirteyim şans benim yanımdaydı şansınız yoksa zarar etme ihtimaliniz çok düşük olsa bile var. Ama ben matematiğini bile hesaplayarak neredeyse kesin olan yöntem ve oyunları kullandım o yüzden sizinle de paylaşayım.

Hocma arka plan işlemesi tam olarak ne oluyor.

1-) İlk başta 44 TL'lik 2 tane arka plan düşürdüğüm oyunun ismi Zup! Zero.
2-) 88 TL ile aldığım oyunlar ise şunlar (bazıları maalesef 20-30 kuruş zarar yaptırdı ama genel olarak aşırı kar, eğer hepsini alabiliyorsanız alın yoksa zarar ettirenleri alma ihtimaliniz var):
3-) 88 TL'yi 130'a katladıktan sonra -ki daha satılmamış parlak ve bazı kartlarım vardı yani tahminen 170 gibi bir fiyata katladıktan sonra ise şu oyunun arka planını işledim ve 2 tane 55 TL'lik 1 tane 35 TL'lik çıktı.
Oyun ismi: Downfall.

Normal de paylaşmayacaktım çünkü çok fazla insan da bu arkaplanlar olursa zarar ederim ama şu an zaten 7 gün banın bitmesine az kaldı o yüzden muhtemelen siz yapmadan ben satmış olacağım ama kartlar için hala fırsatınız var.

Hocma arka plan işlemesi tam olarak ne oluyor.
Hocam oyunun tüm kartlarını alıp rozetler kısmından işliyorsunuz, size arkaplan ve xp veriyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (38).png
    Ekran Görüntüsü (38).png
    146,6 KB · Görüntüleme: 347
  • Ekran Görüntüsü (39).png
    Ekran Görüntüsü (39).png
    148,1 KB · Görüntüleme: 344
1-) ilk başta 44 TL'lik 2 tane arka plan düşürdüğüm oyunun ismi Zup! Zero.
2-) 88 TL ile aldığım oyunlar ise şunlar (bazıları maalesef 20-30 kuruş zarar yaptırdı ama genel olarak aşırı kar, eğer hepsini alabiliyorsanız alın yoksa zarar ettirenleri alma ihtimaliniz var):
3-) 88 TL'yi 130'a katladıktan sonra -ki daha satılmamış parlak ve bazı kartlarım vardı yani tahminen 170 gibi bir fiyata katladıktan sonra ise şu oyunun arka planını işledim ve 2 tane 55 TL'lik 1 tane 35 TL'lik çıktı.
Oyun ismi: Downfall.

Normal de paylaşmayacaktım çünkü çok fazla insan da bu arkaplanlar olursa zarar ederim ama şu an zaten 7 gün banın bitmesine az kaldı o yüzden muhtemelen siz yapmadan ben satmış olacağım ama kartlar için hala fırsatınız var.

Hocam oyunun tüm kartlarını alıp rozetler kısmından işliyorsunuz, size arka plan ve XP veriyor.

Hocam kart düşürme için en karlı oyun hangisi buradan.

Hocam ben hepsine tek tek bakmadım kartlar düştüğü gibi sattım ama Hentai'li olanlar galiba. Ama 1-2 oyun alırsanız fazla kar etmezsiniz dediğim gibi ben 62 tane oyunla o karı sağladım.

Eğer 30 tl gibi bir paranız varsa kesinlikle arkaplan işleyin şu iki oyunun: Zup zero! ve Downfall

Arka plan işlemekten kastınız kartlarla level kasarak arka plan düşürme mi?

Hocam ben hepsine tek tek bakmadım kartlar düştüğü gibi sattım ama Hentai'li olanlar galiba. Ama 1-2 oyun alırsanız fazla kar etmezsiniz dediğim gibi ben 62 tane oyunla o karı sağladım.

Eğer 30 TL gibi bir paranız varsa kesinlikle arka plan işleyin şu iki oyunun: Zup Zero! Ve downfall.

Bu mu oyun hocam.

Arka plan işlemekten kastınız kartlarla level kasarak arka plan düşürme mi?
Oyunların eksik kartlarını satın alıp rozetler kısmından işleye tıklıyoruz. Tıklayınca oyuna ait bir arkaplan veriyor. Bu arkaplan değerli de olabilir 10kuruşlukta.

Bu mu oyun hocam.
Evet o.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı