Steam'den 300 TL kâr yaptım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam bende bir oyundan 2 dolarlık arka plan düşürdüm oyunu söyliyemem maalesef çünkü zarara bile girebilirim.

Ve bugün 2 dolarlık daha düşürmeyi deneyeceğim.

Zarara girmekle alakası bile yok hocam, ne alaka :D?
Sizin takas banınız bittiği zaman bizim takas banı hala devam ediyor olacak, söylerseniz sorun olmaz yani.

Zarara girmekle alakası bile yok hocam, ne alaka :D?
Sizin takas banınız bittiği zaman bizim takas banı hala devam ediyor olacak, söylerseniz sorun olmaz yani.

Hayır ondan değil herkes çöküyor oyuna fiyatları da ölü fiyatına bırakıyorlar o an sininirim tavana çıkıyor.

Hayır ondan değil herkes çöküyor oyuna fiyatları da ölü fiyatına bırakıyorlar o an sininirim tavana çıkıyor.

1 hafta banları olacak ama yine de ölü fiyatçılara vermek istemiyorum.

Gerçekten kar yapmak isteyene veririm oyunu.

Gerçekten kar yapmak isteyene veririm oyunu.

Hocam hemen bana söyleyip silseniz? :D. Kesinlikle ölü fiyat yapmıyorum, maksimum 30 kuruş aşağı çekerim.

Eki Görüntüle 1436082

Bu oyunun kartlarını rozete dönüştürün yaygın bir arka planı var 2dolar genellikle o düşüyor yaygın zaten rare değil.

Baktıktan sonra baktım yazarsan sevinirim.

Hocam baktım, ve oyunu biliyorum gerçekten kar ettiriyor, iyi şanslar umarım kar edersiniz.
Diğer hesabıma yaptım geçen gün hatta.

Deneyeceğim de kesin şans mans derken nadir veya seyrek olan gelir zarar ederim ama harbiden iyiymiş oyun.

Ben bugünde yapacağım bakacağız tekrar kar veya zarar yaparsam söylerim rare gelirse çok kötü olur ilk defa rare gelmesin diye dua ediyorum.

Ben bugünde yapacağım bakacağız tekrar kar veya zarar yaparsam söylerim rare gelirse çok kötü olur ilk defa rare gelmesin diye dua ediyorum.
Bir oyunun rare'si common'dan daha ucuz çok değişik. Sanırım kartlardan da kar ediyor her türlü bakmadım ama.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı