Steam'den beni report eden kişi

Kerembzd19

Hectopat
İyi günler arkadaşlar gördüğünüz gibi Steam'den biri beni yanlışlıkla report ettiğini ve Steam yöneticisinin onu onaylamış olduğunu belirtti ben de size danışmak istedim.

steam.png

1643730046805.png

18:26]
LE2zp:
Rahatsız ettiğim için özür dilerim ama beni dolandırdığınız için ve ayrıca beni aldatan başka biri yerine aldatılan öğelere sahip olduğunuz için sizi yanlışlıkla Steam yöneticisine şikayet ettim tekrar çok özür dilerim.

Tekrar sorun için özür dilerim dostum umarım kızmazsın.

[18:27]
Knovi:
Tamam sorun değil.
Neden beni şikayet ettin sadece soruyorum.
Rocket League'i?

[18:32]
LE2zp:
Ve sana mesaj göndermemin asıl nedeni, Steam yöneticisinin seni yanlışlıkla şikayet ettiğimi onaylamanı istemesi ve bu hata bildirim sorununa karışmamış olman, böylece raporum işleme konmayacak ve hesabın Steam'de kalıcı olarak yasaklanmayacak. Tamam?

[18:38]
LE2zp:
O bir Steam admin arkadaşıdır, lütfen ona bunun bir hata raporu olduğunu söyler misiniz, böylece onu kaldırabilir ve hesabınızın güvende olacağından emin olabiliriz, tamam mı?Steam Community :: Error ile iletişime geçmelisiniz? Ona Discord'da ve bununla ilgili her şeyi anlat ki raporu doğrudan kaldırabilsin, sadece ona doğrudan mesaj atsın ya da repoyu kaldırabilmesi için ona bir ekran görüntüsü gönder.

Dosya Ekleri

• 1643729832867.png
    1643729832867.png
    206,9 KB · Görüntüleme: 108
Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam teşekkür ederim.
1643731277003.png

Satın alma geçmişini attım ama. Sıkıntı olmaz değil mi? Sadece kartın son 2 hanesi yazıyordu zaten Papara kart.

Geri
Yukarı