SteelSeries Aerox 5 Wireless ilk deneyimim

dBerkeTurkmen

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Serbest Meslek
Selam arkadaşlar, ben geçtiğimiz gün Aerox 5 Wireless aldım. Kullanmaya başladığımın 2. günün sabahında farenin şarjı bitti ve şarja taktım. Yaklaşık 1 saat şarj ettim, SS Engine üzerinden şarj yüzdesini %95'te görünce şarjdan çıkarttım. Yaklaşık 10 saatlik kullanımım ardından tekrar batarya uyarısı verdi.

Rtings'den baktığımda da batarya süresinin Wireless kullanımında 80, Bluetooth kullanımında ise 160 saat olduğu gözlemlenmiş.
İlgili Rtings makalesi için tıkla.

Bir kere daha şarj edip deneyeceğim, duruma göre geri göndereceğim.
Durumla ilgili güncellemeleri buradan paylaşırım.

Selam arkadaşlar, ben geçtiğimiz gün Aerox 5 Wireless aldım. Kullanmaya başladığımın 2. günün sabahında farenin şarjı bitti ve şarja taktım. Yaklaşık 1 saat şarj ettim, SS Engine üzerinden şarj yüzdesini %95'te görünce şarjdan çıkarttım. Yaklaşık 10 saatlik kullanımım ardından tekrar batarya uyarısı verdi.

Rtings'den baktığımda da batarya süresinin Wireless kullanımında 80, Bluetooth kullanımında ise 160 saat olduğu gözlemlenmiş.
İlgili Rtings makalesi için tıkla.

Bir kere daha şarj edip deneyeceğim, duruma göre geri göndereceğim.
Durumla ilgili güncellemeleri buradan paylaşırım.
merhaba ben de yeni aldim bende de ayni sorun var. Cozebildin mi ?

merhaba ben de yeni aldim bende de ayni sorun var. Cozebildin mi ?
RGB aydınlatmaları minimalize ettim ve ayarları da aşağıda göründüğü gibi yaptım.
Bu bir sorun değilmiş, sitede belirttikleri süreler en düşük ayarlarda kullanıldığı zamanın süreleriymiş.

Bu şekilde yaklaşık 40 saat gidiyor.

1677467816618.png

Hocam bende dün akşam 4-5 gibi şarjdan çıkardım. Şu an saat 11 ve çok da kullanmadım. Şarjı 60'a düşmüş normal midir?

Geri
Yukarı