Steelseries Arctis 5 2019 Edition Alınır mı?

Verdim siparişi hocam hadi hayırlısı inşallah :)
Şimdiden hayırlı olsun güle güle kullanın :)
3 hafta önce aldığım Arctis 5 2019 edition, oyun oynama fırsatımın olmadığı bir bilgisayarda youtube ile video izleyerek test ettim ve sesi az geldiği için çok tereddüte kaldım. Ta ki oyun oynayarak test edene kadar. Bu kulaklığı oyun oynarken 100 ses seviyesinde kullanan varsa kulağında işitme kaybı vardır net. Kulaklık oyunda normal sesinden çok çok daha fazla ses veriyor. Bilginize.

Son düzenleme:
Şimdiden hayırlı olsun güle güle kullanın :)
3 hafta önce aldığım Arctis 5 2019 edition, oyun oynama fırsatımın olmadığı bir bilgisayarda youtube ile video izleyerek test ettim ve sesi az geldiği için çok tereddüte kaldım. Ta ki oyun oynayarak test edene kadar. Bu kulaklığı oyun oynarken 100 ses seviyesinde kullanan varsa kulağında işitme kaybı vardır net. Kulaklık oyunda normal sesinden çok çok daha fazla ses veriyor. Bilginize.
ben youtube da ya da film izlerken de 100 e çıkamıyorum 60 80 arası kullanıyorum genelde oyunda bazen üstünden kısıyorum :D

teşekkürler bugün geçti elime güzel şık aydınlatma falan çok sade ve güzel duruyor ses kalitesine söylenecek bişey yok pubg de denedim henüz sadece adamın yeri güzel tespit ediliyor 7.1 güzel olay mikrofonu pürüzsüz ses alıyor her şey 10 numara film denedim star wars onda da dts 7.1 çok belli ediyor detay sesleri güzel veriyor sesin nerden geldiği belli oluyor. tek sıkıntı benim kulakları acıtıyor zamanla alışır mı bilmiyorumda benim kulakta mı sıkıntı var artık :D
sorun düzeldim sıkıyormu hala trenyoldan hangi satıcıdan aldın

3 aydır kullanıyorum size kesin olarak şunları söyleyebilirim 7.1 i çok iyi ve kaliteli sadece alışmanız lazım o zaman gerçekten kulaklığın sesini keşvedebilirsiniz mikrofon da bağazı harfler yani tizz harfler örnek vermek gerekirse s harfi gibi harflerde ufak patlamalar oluyor çaresi mic i az kısmak :D sonuna kadar açıksa karşı tarafın kulaklar gg olabiliyor ama çok temiz ve kaliteli veriyor sesi rahatlık konusunda şöyle bir sıkıntı var her kulağa göre deyil yani gidip bi deneme şansını varsa kesinlikle bi takıp denemeniz lazım ama tam oturursa rahatlıkdan kulaınızda bile unutursunuz :D bir kötü yanı daha var ki yazılımı bence daha gelişmemiş yani hatalı biraz üstüne durulmalı ama kesinlikle 500-550 tl arasında en iyi kulaklık sınıfında 1.numara cloud 2 alacak arkadaşlar bilin ki cloud 2 nin ses yazılımı çok eskidir ve yazılımı güncel deyildir ama 2019 edition da herşey güncel

şu ana kadar 1 ay oldu nerdeyse film müzik oyun tatmin etti bantı biraz genişletmeden önce sıkıyordu şuan rahat. ses seviyesi az diyenler hiç %100 kullanmadım maksimum %80 yetiyor. sağır olmaya gerek yok :)
trendyol da sanırım hala 499 bu fiyata tartışmasız alınacak en iyi kulaklık.
Merhabalar hocam. Ben de bu kulaklıktan almayı düşünüyorum. Corsair Gaming Void PRO usb ile arasında kaldım. İkisi de iyi diyorlar. Deneyimlerinizi gerçekten merak ediyorum. İsterseniz E-posta üzerinden de yazışabilir ya da konuşabiliriz detayları. 3 haftadır sürekli farklı modeller çıkıp kafa karıştırıyor :)

Son düzenleme:
ben youtube da ya da film izlerken de 100 e çıkamıyorum 60 80 arası kullanıyorum genelde oyunda bazen üstünden kısıyorum :D
Hocam kulaklığı sol veya sağ tarafı farketmeksizin hafif baskı uyguladığınızda veya kulakığı takarken gerdiğinizde çıtırtı sesi geliyor mu? Bu aralar bu soruna çok kafayı taktım. Bir tek bende mi böyle merak ediyorum.

Hocam kulaklığı sol veya sağ tarafı farketmeksizin hafif baskı uyguladığınızda veya kulakığı takarken gerdiğinizde çıtırtı sesi geliyor mu? Bu aralar bu soruna çok kafayı taktım. Bir tek bende mi böyle merak ediyorum.
dikkat etmedim dener yazarım ...
yani esnetip üstüne basınca gıcırtı çıtırtı oluyor plastikten sesle alakası yok tabi.

Normalde takarken başta bazen gelebiliyor, bence o çok normal. Çünkü kulağımız tamamen temas halinde ve çok hassas sesleri duyabiliyor. Ancak sanırım benim kulaklığım takılırken biraz fazla esnetilmiş, sağ tarafta hafif baskı uygulayınca iç kısımdaki yuvarlak alanda çok ufak bi oynama oluyor ve hafif ses geliyor. Ancak taktıktan sonra sıkıntı olmuyor. Önce garantiye versem mi diye düşündüm ama sanırım vermem.

Yeni konular

Geri
Yukarı