SteelSeries Arctis 5 2019 Edition kayıt ettirme

Afur

Hectopat
Arkadaşlar Arctis 5 (2019 Edition) aldım fakat içinden kod çıkmadı. Benim ürünümü SS sitesine nasıl kayıt ettirebilirim?

Seri numarasını kullanacaksınız.

Seri numarası nerede yazıyor? [emoji848]
Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleme:
Arctis 3 mü 5 mi? Arctis 5 ise kayıt etmeden kullanabilirsin. Steelseries engine kurduğunda direkt görür kulaklığını. Sanırım hem jak hem usb Arctis 5. Usb taktığında direkt görür yazılım. Arctis 3 2019 Edition da herhangi bir kod yok çünkü engine 3 desteklemiyor artık. 2019 Editionların içinden herhangi bir kod çıkmıyor.

Arctis 3 mü 5 mi? Arctis 5 ise kayıt etmeden kullanabilirsin. Steelseries engine kurduğunda direkt görür kulaklığını. Sanırım hem jak hem usb Arctis 5. Usb taktığında direkt görür yazılım. Arctis 3 2019 Edition da herhangi bir kod yok çünkü engine 3 desteklemiyor artık. 2019 Editionların içinden herhangi bir kod çıkmıyor.
Bu dezavantaj mı? Benim ki Arctis 5 2019 Edition
Engine 3'de görünüyor evet ama hesabımda SS hesabımda Arctis 5e sahip olduğum görünmüyor.

Product kod olmadığı için o kaydi yapamiyosun ama neden önemli senin icin bu kayit. O kayit arctis 3 legacy edition için önemli. Garanti süresi gibi bilgiler seri no dan çıkar büyük ihtimal. Seri no da kulaklığın sol tarafında yazar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı