SteelSeries Arctis 5 3.169 TL'ye nasıl?

Fiyatını hak etmez onun yerine bu ikisini önerebilirim.

Arctis 5 bu fiyatı hak etmiyor. Cloud 2, Cloud Alpha, G Pro X dahil bir çok seçenek var o fiyatta hatta wireless seçenekleri de var. Arctis 5 şu an ederi maksimum 1500TL.

2 yıl Arctis 5 kullandım 500 liraya almıştım o zaman. 500 liraya değer bi kulaklık fakat asla 3k etmez

Bu Cloud Alpha'yı bir internet Cafe'de denemiştim mükemmel başka bir evrende hissettiriyor cidden öneririm.

Razer'ın tasarımı, Hyper X'in mic kalitesi hiç hoşuma gitmiyor :/

2 yıl Arctis 5 kullandım 500 liraya almıştım o zaman. 500 liraya değer bi kulaklık fakat asla 3k etmez
2 yıl öncesiyle şu anki türk lirası maalesef aynı değil. O zamanın hesabıyla bile yapsak 750tl falan gelir herhalde? İyi ve kötü yanları nelerdir hocam bahsedebilir misiniz biraz?

2 yıl öncesiyle şu anki türk lirası maalesef aynı değil. O zamanın hesabıyla bile yapsak 750tl falan gelir herhalde? İyi ve kötü yanları nelerdir hocam bahsedebilir misiniz biraz?
Dolar kuru 8'miş 2 sene önce nisan ayında. Şu an 20 desek 2.5 ile çapınca 1250TL olması lazımdı. Arctis 5 dümdüz oyun kulaklığı çok rahat ama sesi bassız heyecansız dümdüz kulaklık. Ben de 2 sene kullandım.

kablolu olması dışında kötü bir özelliği yok. dediğim gibi bu paraya değmez.

Geri
Yukarı