SteelSeries Arctis Nova 3 alınır mı?

Bütçe
2500

karambyte

Kilopat
Oyun için alacağım. Kulağı yormayan kaliteli hafif mikrofonu çok iyi ve oyunda adamın nereden geldiğini anlayacağım bir kulaklık arıyorum. Bu fiyata en iyisi denilebilir mi?

Kafa ağrıtıyor diyorlardı o yüzden vazgeçtim bu modelden. Ağır kafayı yoran kulaklık istemiyorum.

Biraz daha çıkabilir misin?

Gerçekten bu önerilenlerden iyi ise zorlayabilirim. Ama HyperX için de olumsuz yorum çok. Genelde SS öneriyorlar.

Kafa ağrıtıyor diyorlardı o yüzden vazgeçtim bu modelden. Ağır kafayı yoran kulaklık istemiyorum.

Gerçekten bu önerilenlerden iyi ise zorlayabilirim. Ama HyperX için de olumsuz yorum çok. Genelde SS öneriyorlar.

Cloud 3 çok güzel bir modeldir bir şikayet duymadım hakkında alabilirsiniz.

HyperX ve Nova 3 arasında kaldım bende. HyperX suni deri kullandığı için acaba terletir mi diye düşünüyorum. SS Arctis 5 ve 7 kullandığım için SS markasının konfor bakımından iyi olduğunu biliyorum. Nova 3 de iyidir mutlaka. Ses kasma konusunda Nova 3 nasıl bilmiyorum ama HyperX Cloud 3 bayağı iyi diyorlar.

HyperX ve Nova 3 arasında kaldım. Bende. HyperX suni deri kullandığı için acaba terletir mi diye düşünüyorum. SS Arctis 5 ve 7 kullandığım için SS markasının konfor bakımından iyi olduğunu biliyorum. Nova 3 de iyidir mutlaka. Ses kasma konusunda Nova 3 nasıl bilmiyorum ama HyperX Cloud 3 bayağı iyi diyorlar.

Nova 3 daha kaliteli gibi geldi bana. HyperX güzeldir ama daha önce forumda HyperX kötü diyen çoktu.

SS Engine programı çok iyi deniliyor. Birçok ayarı yapabiliyormuşsun. HyperX o konuda geride kalıyormuş herhalde ama ses kasma konusunda HyperX daha iyi deniliyor.

HyperX Nova Pro ve Nova 7 ile karşılaştırılıyor. Yani RGB çok önemli değil ancak o kadar para verilince olsa iyi olurdu :D

Yeni konular

Geri
Yukarı