SteelSeries Arctis Nova 3 kulaklık kırıldı

GremoryRias

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS B550M-A ( WI-FI ) AMD RYZEN 5 4650G KINGSTON HYPERX 8 GB 3200MHZ
Meslek
Öğrenci
Geçenlerde kulaklığımı okula götürdüm ve kulaklık çantamdaydı, kavga ettiğim arkadaşıma sinirlenip çantayı tutup arkadaşıma doğru savurdum. Sonra hemen çantayı açıp kulaklığı kontrol ettim ve bu haldeydi:

Screenshot_20240418_163854_Gallery.jpg

Ardından garantiye yollamaya (Despec) karar verdim. Sonra kulaklığı bana geri yollayıp şu notu bırakmışlar:

Screenshot_20240418_164257_Gallery.jpg

Evet, durum bu şekilde sizce ne yapmalıyım? 2. el satsam bile zararda olacağım belli.
En iyisi soğuk su içmek.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240418_163859_Gallery.jpg
    Screenshot_20240418_163859_Gallery.jpg
    72,6 KB · Görüntüleme: 11
Servisi arayıp ücreti dahilinde tamirini talep edebilirsiniz belki. Ne kadar fiyat çekerler bilemem ama. Yenisini almak daha mantıklı olabilir.

Servisi arayıp ücreti dahilinde tamirini talep edebilirsiniz belki. Ne kadar fiyat çekerler bilemem ama. Yenisini almak daha mantıklı olabilir.
Hocam sadece plastiği kırıldı, kulaklığın diğer tüm aksamları calısıyor.

Tamam işte, kullanıcı hatası olduğu için ücretsiz onarım yapmazlar. Parasıyla belki yaparlar.
Tamam, bi sorayım o zaman. Geri dönüş yaparım.

Müşteri hizmetlerini aradım fakat telefonu açan hanımefendi, sanırsam kendisinin bilgisi olmadığından diğer üst yetkiliye aktardı fakat yetkili telefonu açmadığından ulaşamadım.

Yarın tekrar arayacağım.

Ayrıca kutuyu özensiz ve yırtarak açtıkları için Despec'e buradan teşekkürleri mi sunuyorum.
Screenshot_20240418_170048_Gallery.jpg

Son düzenleme:

Geri
Yukarı