SteelSeries Arctis Pro parça nereden bulunur?

Zbyrtmr

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3060
R5 5600X
16GB 3200MHZ RAM
500GB M.2 SSD
MSİ B550M-A PRO
Selam, Arctis Pro sahibiyim. Kedimi yeni aldığım zamanlar tecrübem olmadığı için gece yatmadan önce kulaklığımın kablosunu masamın üstüne koymayı akıl edemedim. Gecede kedim masadan sarkan kabloyla oynayıp kulaklığımı düşürdü ve kırdı. Sağ kulaklığın bağlantı noktası kırıldı. Bir süredir yapıştırıp kullanıyordum ama artık düzeltebiliyorsam düzeltmek istiyorum.
Sadede geleyim, bozuk işe yaramayan yedek parça niyetine satan nereden bulabilirim?
Arctis 3, Arctis 5, Arctis 7 hepsinin boyutu aynı mi, onları söküp taksam olur mu?
Resimde işaretlediğim mavi kısımdan kırıldı. Bana kırmızı ile işaretlediğim dış kasası lazım. Sağ tarafı.

Screenshot_20230725-090026.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
İkinci el sitelerde bazen çalışmayan parça amaçlı satılan ilanlar görüyorum onlara bakabilirsiniz.

İkinci el sitelerde bazen çalışmayan parça amaçlı satılan ilanlar görüyorum onlara bakabilirsiniz.

Ben hiç denk gelemedim. Arctis 3 ile boyutları aynı mı acaba? Uygun fiyata Arctis 3'ler oluyor, eğer aynı boyuttaysa öyle çözebilirim.

Ölçülerinin aynı olduğunu sanmam. Bence en mantıklısı elinizdekini satıp üstüne biraz daha koyup ya ikinci elini ya da sıfırını almak.

Ölçülerinin aynı olduğunu sanmam. Bence en mantıklısı elinizdekini satıp üstüne biraz daha koyup ya ikinci elini ya da sıfırını almak.
Hocam elimdekinin satılabileceğini ya da en azından satmaya değecek bir fiyata satılacağını sanmıyorum. Sağ bağlantı yeri komple kırık. 300-500tl içinde satmaya gerek yok dursun kenarda. Bir gün benim işime yarar. 300-500tl için satmam.

Geri
Yukarı