Steelseries Nova 7 ne kadar iyi?

ByBerlin

Hectopat
Daha fazla  
Screenshot_20230130-001608_Instagram.jpg

Arkadaşımla konusuyorduk az önce, ona az önce sipariş ettiğim Artics nova 7'den bahsediyordum ve böyle dedi (kulaklık 4500 TL civarlarında fakat Amazon'dan indirimli bir şekilde 3300 TL'ye aldım) dedikleri bu yüzzden biraz kafamı karıştı.

Arkadaşım abarttı mı yoksa nova serisi uzun ömürlü değil mi?

Eki Görüntüle 1650124

Arkadaşımla konusuyorduk az önce, ona az önce sipariş ettiğim Artics nova 7'den bahsediyordum ve böyle dedi (kulaklık 4500 TL civarlarında fakat Amazon'dan indirimli bir şekilde 3300 TL'ye aldım) dedikleri bu yüzzden biraz kafamı karıştı.

Arkadaşım abarttı mı yoksa nova serisi uzun ömürlü değil mi?

Hocam en dandik malı bile adamakıllı, malına sahip çıkarak uzun ömürlü yapabilirsin kronik bir arızası yoksa. Arkadaş kendinde olmadığı için biraz şey olmuş kıskanmış sanırım ne diyeceğimi pek kestiremedim ama bana o izlenimi verdi şahsen lakin olmaya bilirde kendi düşüncem. Zaten artık almışsınız kullanın gitsin. Zaten memnun kalmazsanız ses kasmasından düzeyinden vs. iade edersiniz.

Hocam en dandik malı bile adamakıllı, malına sahip çıkarak uzun ömürlü yapabilirsin kronik bir arızası yoksa. Arkadaş kendinde olmadığı için biraz şey olmuş kıskanmış sanırım ne diyeceğimi pek kestiremedim ama bana o izlenimi verdi şahsen lakin olmayabilirde kendi düşüncem. Zaten artık almışsınız kullanın gitsin. Zaten memnun kalmazsanız ses kasmasından düzeyinden vs. iade edersiniz.

Evet sorun çıkarsa 14 gün içinde iade ederim, ortada kıskanma gibi bir durum yok ikimizde Artics serisi üzerinde bayağı arştırmıstık param Arctis 9'a yetiyordu tam onu alacakken gelen zamdan ötürü az bir para eksiğiyle ortada kaldığım için başka modeller bakarken bunu aldım, nova serisi kısmında onun da bilgi düzeyi az ve böyle oldu yani.

Evet sorun çıkarsa 14 gün içinde iade ederim, ortada kıskanma gibi bir durum yok ikimizde Artics serisi üzerinde bayağı arştırmıstık param Arctis 9'a yetiyordu tam onu alacakken gelen zamdan ötürü az bir para eksiğiyle ortada kaldığım için başka modeller bakarken bunu aldım, nova serisi kısmında onun da bilgi düzeyi az ve böyle oldu yani.

Tamam hocam kusura bakmayın, siz dediğim gibi kullanın memnun olmaz iseniz iade edersiniz.

7p plastaion modeliymiş o yüzden onu alma eğer param biraz daha olsaydı 9 alırdım en iyi model o ama 9 seçeneklerin arasında yoksa nova 7 harika.

Eski konuyu tekrar yukarı çıkarmış olacağım ancak kulaklıktan memnun musunuz? Almayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz?

Eski konuyu tekrar yukarı çıkarmış olacağım ancak kulaklıktan memnun musunuz? Almayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz?

Ben indirimde diye 7P aldım (plastaion versiyonuymuş) ilk başlarda iade etmeyi düşünüyordum ama yanlış bilmiyorsam bu model serinin en uzun sarjı dayanan modeli yani 38 saat kullanımı var eğer benim gibi kafandan saatlerce çıkarmayan birisiysen en iyi model bu ama günlük 3-5 saat takan birisiysen nova 7 veya Arctis 9 daha iyi performans olarak.
---Plastion modeli fakat PC ve telefonda da kullanabiliyorsun---

Ben indirimde diye 7P aldım (plastaion versiyonuymuş) ilk başlarda iade etmeyi düşünüyordum ama yanlış bilmiyorsam bu model serinin en uzun sarjı dayanan modeli yani 38 saat kullanımı var eğer benim gibi kafandan saatlerce çıkarmayan birisiysen en iyi model bu ama günlük 3-5 saat takan birisiysen nova 7 veya Arctis 9 daha iyi performans olarak.
---Plastion modeli fakat PC ve telefonda da kullanabiliyorsun---
Çok teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı