Steroid ne zaman başlanabilir?

Emzik

Hectopat
Daha fazla  
Steroid kullanabilmek için ne kadar sürelik bir spor geçmişi gerekli? Bu sürenin altında biri kullanırsa ne gibi sorunlar oluşur?

Streoid falan boş iş. Bir ömür pişmanlığını yaşarsınız. Sağlam bir diyet ve disiplinli antrenmanla harika ve doğal bir vücuda sahip olabilecekken ilaç kullanmak...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Steroid kullanabilmek için ne kadar sürelik bir spor geçmişi gerekli? Bu sürenin altında biri kullanırsa ne gibi sorunlar oluşur?

Öncelikle steroid kullanımının sağlığınız ve psikolojiniz üzerinde ciddi problemler oluşturacağını belirtmek ve kullanmanızı kesinlikle önermediğimi söylemek isterim. Sorunuza gelecek olursak streoid kullanımı için spor geçmişiniz olması gerekmiyor. Direkt olarak steroid ile de başlayabilirsiniz. (kesinlikle önermiyorum)

Öncelikle steroid kullanımının sağlığınız ve psikolojiniz üzerinde ciddi problemler oluşturacağını belirtmek ve kullanmanızı kesinlikle önermediğimi söylemek isterim. Sorunuza gelecek olursak streoid kullanımı için spor geçmişiniz olması gerekmiyor. Direkt olarak steroid ile de başlayabilirsiniz. (kesinlikle önermiyorum)

Hocam internette kullanan bazı kişileri görüyorum, biceps kısmı kocaman geri kalan kol incecik duruyor. Öyle bir şey olmaz değil mi?

Toz protein kullanabilirsin ama stroid zararlı, sağlıklı değil. Kaslara hava basmak gibi yada vücuda adrenalin vermek gibi bir şey stroid kullanımı. Ama sana kalmış bir şey.

Hocam steroide falan bulaşmayın bence kendiniz sağlıklı bir şekilde vicut yapın hem bu şekilde kendi emeğinizin eseri olan vücudunuza her baktığınızda daha çok tatmin olursunuz

Geri
Yukarı