Stranded Deep Türkçe yama önerisi

Godlixy

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel i5-6600 | Sapphire Pulse RX 590
Stranded Deep için Türkçe yama arıyorum. İnternettikilerin çoğunu denedim fakat yamayı yaptıktan sonra options.JSON dosyası sıfırlanıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Dostum oyun içinde ingilizce gerektirecek birşey neredeyse yok. Yamasız oynamayı denedin mi hiç? Bir tek item isimleri ingilizce, bunlar içinde temel seviyede ingilizce yeter.

Dostum oyun içinde İngilizce gerektirecek bir şey neredeyse yok. Yamasız oynamayı denedin mi hiç? Bir tek item isimleri İngilizce, bunlar içinde temel seviyede İngilizce yeter.

Evet girdim fakat görevler vs. İngilizce. Türkçe oynamayı istiyorum. Yok mu hocam bir yama?

Evet girdim fakat görevler vs. İngilizce. Türkçe oynamayı istiyorum. Yok mu hocam bir yama?
Benim bildiğim yok dostum. Ben yama ile oynamıyorum zaten oyunları fakat ingilizcesi zaten ağır yada karmaşık değil. Kelimelerini bile biraz anlasan zaten yeterli. Görevleri falan
3 Odun Topla
2 Bez topla
Shelter inşa et falan tarzı çok basit ingilizce gerektiriyor.

Benim bildiğim yok dostum. Ben yama ile oynamıyorum zaten oyunları fakat ingilizcesi zaten ağır ya da karmaşık değil. Kelimelerini bile biraz anlasan zaten yeterli. Görevleri falan.
3 odun topla.
2 bez topla.
Shelter inşa et falan tarzı çok basit İngilizce gerektiriyor.

Tamamdır hocam. Yeni başlıyacağız arkadaşlarla neler yapmamızı tavsiye edersin?

Tamamdır hocam. Yeni başlıyacağız arkadaşlarla neler yapmamızı tavsiye edersin?
Dostum oyun zaten akıyor. İlk olarak sal yapmaya odaklanın. Adalardaki kaynaklar çabuk bitiyor. Kendinize bir ada belirleyin ve orada hemen bol bol su kaynağı oluşturun. Birisi adadaki işlerle uğraşırken, diğeriniz sürekli kaynak toplasın. Aman dikkat kaybolmayın çok kaynak tüketiyor. Çok fazla coconaut yemeyin cırcır yapıyor. Bol bol balık tutarsanız yemek sorununuz olmaz. Su ve yemek sorununuz olmadığında hemen tarıma ve loota başlayın. Birde patates bulursanız sakın yemeyin. Onu ekip çoğaltın çok lazım olacak. Aklıma gelenler bunlar.

Dostum oyun zaten akıyor. İlk olarak sal yapmaya odaklanın. Adalardaki kaynaklar çabuk bitiyor. Kendinize bir ada belirleyin ve orada hemen bol bol su kaynağı oluşturun. Birisi adadaki işlerle uğraşırken, diğeriniz sürekli kaynak toplasın. Aman dikkat kaybolmayın çok kaynak tüketiyor. Çok fazla coconaut yemeyin cırcır yapıyor. Bol bol balık tutarsanız yemek sorununuz olmaz. Su ve yemek sorununuz olmadığında hemen tarıma ve loota başlayın. Bir de patates bulursanız sakın yemeyin. Onu ekip çoğaltın çok lazım olacak. Aklıma gelenler bunlar.

Sağ olun hocam son bir şey soracağım. Online'da görev yok mu?

Turuncu forumda var oyunun adını ve forumun ismini birlikte Google'a yazın çıkıyor. Şimdi buradan link vermek ban sebebi olabilir o nedenle link vermiyorum.

Turuncu forumda var oyunun adını ve forumun ismini birlikte Google'a yazın çıkıyor. Şimdi buradan link vermek ban sebebi olabilir o nedenle link vermiyorum.

Değil diye biliyorum. Sağ olun hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı