Oyun Stray 168 TL

Tek yaptığınız kedi ile yürümek başka bir amacı yok oyunun, zaman kaybı.

Bu türe yürüme simülasyonu deniyor yürüyon bulmaca çözüyon oyunun amacı bu.

Ve bence çok güzel oyunu %100 yaptım Steam üzerinden zevkli ve oyunun atmosferi merak duygusunu uyandırıyor.

stray.gif

Annapurna'dan, burada Stray'i yermeye çalışanlara gelen toplu yanıt ektedir.

Stray Steam'de %25 indirim ile 168 ₺'ye düştü. Son gün 17 Ağustos. Dolar bazında indirimsiz 30 $ fiyat etiketi var. Türü seven, almayı düşünen arkadaşlar diğer oyunlar gibi zamlanmadan değerlendirebilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok kısa, Abartılmış. Bol bol puzzle içeren bir indie oyunu. Maksimum ederi 100 lira bence. Her oyun 300-400 liradan çıkacaksa biz battık zaten. 200 lira düşünülmesi zor fakat eh yani. Oyunun boyutu bu arada aşırı düşük. 5 Mbps internetle bile 1 saatte iner yani. Bu devirde 7 GB'lik oyun bulmayı beklemeyin Stray'den başka. Ayrıca oyunu oynadım fakat korsan yani vermem bu oyuna o parayı.

Çok kısa, Abartılmış. Bol bol puzzle içeren bir indie oyunu. Maksimum ederi 100 lira bence. Her oyun 300-400 liradan çıkacaksa biz battık zaten. 200 lira düşünülmesi zor fakat eh yani. Oyunun boyutu bu arada aşırı düşük. 5 Mbps internetle bile 1 saatte iner yani. Bu devirde 7 GB'lik oyun bulmayı beklemeyin Stray'den başka. Ayrıca oyunu oynadım fakat korsan yani vermem bu oyuna o parayı.

Birincisi, oyunun bol miktarda puzzle içermesi bir eksi mi? Puzzle içeren oyunlar ucuz mu olmalıdır? Bir oyunda puzzle varsa kafamızda ne canlanmalı?

İkincisi, ederini hangi kafayla, neye göre, kime göre ''100 TL'' olarak belirleyebildin? :D

Üçüncüsü, battığımızı 2023’ün Ağustos’unda, satılan oyunların fiyatlarıyla mı anlayabildin?

Dördüncüsü, oyunun boyutuyla kurulmaya çalışılan bağıntıyı tam anlayamadım? Bir oyunun iyi olabilmesinin kriteri, oyunun boyut olarak büyüklüğüyle doğru orantılı mıdır? Öyleyse RimWorld (500mb), Banished (200mb) gibi oyunlar senin için ne ifade etmektedir? Bunlar son derece kötü oyun mu demektir? :D

Beşincisi, korsana teşviği bir kenara bırakıyorum; bu kafayla hiçbir oyuna para vermenin manası yok. Dolayısıyla son cümlenle belirttiğin ''vermem bu oyuna o parayı'' fikrinin bizim için gram değer teşkil etmediğini, herhalde anlamış olmalısın. İnternetten bulamayacağınız oyun yok gibidir. Hiçbir oyuna para vermeden paşalar gibi oynayabiliyorsun, ne güzel. Ve bu bizim aklımıza neden daha önce gelmedi ki? Aferin, çok iyi düşünmüşsün.

Birincisi, oyunun bol miktarda puzzle içermesi bir eksi mi? Puzzle içeren oyunlar ucuz mu olmalıdır? Bir oyunda puzzle varsa kafamızda ne canlanmalı? İkincisi, battığımızı 2023'ün ağustos'unda, satılan oyunların fiyatlarıyla mı anlayabildin? Üçüncüsü, oyunun boyutuyla kurulmaya çalışılan bağıntıyı tam anlayamadım? Bir oyunun iyi olabilmesinin kriteri, oyunun boyut olarak büyüklüğüyle doğru orantılı mıdır? Öyleyse RimWorld (500 MB), Banished (200 MB) gibi oyunlar senin için ne ifade etmektedir? Bunlar son derece kötü oyun mu demektir? :D Dördüncüsü, korsana teşviği bir kenara bırakıyorum; bu kafayla hiçbir oyuna para vermenin manası yok. Dolayısıyla son cümlenizle belirttiğin "vermem bu oyuna o parayı" fikrinin bizim için gram değer teşkil etmediğini, herhalde anlamış olmalısın. İnternetten bulamayacağınız oyun yok gibidir. Hiçbir oyuna para vermeden paşalar gibi oynayabiliyorsun, ne güzel. Ve bu bizim aklımıza neden daha önce gelmedi ki? Aferin, çok iyi düşünmüşsün.

Ben burada korsana tevşik etmiyorum. Ben de yeri geldiğinde RDR2, GoW ragnarök falan satın alıyorum. Sadece bu tarz oyunlara 200-300 lira vermeyi anlamsız buluyorum. Oyun bence güzel fakat oynanış süresi 5 saat ve bunun 2-3 saati bulmacalardan geçiyor onu söyledim. 50-100 lira olsa alınacak bir oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı