Şu an bilgisayar toplamak için doğru zaman mı?

Sizce, şu zaman sistem alınırmı?

• Oy verenlerin toplamı
    63
Hocam bence Kasım'da alması daha mantıklı. Black Friday ve 11.11 indirimlerinden dolayı.
Seçimler 3 Kasım'da. Demokratların adayı kazanırsa zaten dolar o gün bile artacaktır fena bir şekilde. Ki Türkiye'de ne yazık ki tam olarak 'Black Friday' yok. Üretmeden ne kadar olabilir ki?

Siz bu soruları sorarken ben parça parça bitirdim sistemi. Bir tek 3200MHz RAM kaldı o da kargoda. Alınmaz diyenlere uysam şu an kafadan 400-500 TL zarardaydım. Aldığım tüm parçaların fiyatları artmış.

Beklemek için tek mantıklı sebep yeni parçaları bekliyorsanız o zaman işler değişiyor. RTX 3000 kartları bekleyen arkadaşım var mesela.
Ben 1.5 senedir bekliyorum 3000 serisini. Az kaldı hissediyorum :D.

f30ce7a9825596d97e719842d3498934.jpg

Efsane bir yorumla taçlandırayım konuyu. Kısaca kaçıracağınız her dakika, her saat ürünlerin artışı ile sonuçlanabilir. Doların düşmesi ne yazık ki Türkiye' de ürünlere yansımıyor. Yani dolar düştü fiyat düşürelim mantığı yok en kötü fiyat orada sabit kalır ancak düşmez. Tabi o sabit kalan fiyatta ne kadar süre ile kalır Allah bilir.

Hocam valla paran varsa al durma derim. 9/12 taksitle al yavaş yavaş ödersin. Benim beğendiğim sistemler teker teker ya ürün olarak bitiyor ya da fiyat olarak artıyor. Bu gidişle Xeon sisteme dönecem :D

Seçimler 3 Kasım'da. Demokratların adayı kazanırsa zaten dolar o gün bile artacaktır fena bir şekilde. Ki Türkiye'de ne yazık ki tam olarak 'Black Friday' yok. Üretmeden ne kadar olabilir ki?
Hocam herkes öyle diyor fakat ben indirime girmiş bir sürü ürün gördüm bilgisayar kategorisinde. Deathadder Elite 200 TL idi İtopya'da. Ama diğer ülkelerde nasıldır bilmem.

Dolar kırılma noktasını geçeli çok oldu, Hükümet üretim atakları yapıp dışarı ürün çıkartmadığı sürece ve yabancı yatırımcılar bize gelmediği sürece de düşmeyecek, yabancı yatırımcıların da bize gelmesi için Hukuk sisteminin düzelmesi gerekli.

Geri
Yukarı