Şu an bilgisayar toplamak için doğru zaman mı?

Sizce, şu zaman sistem alınırmı?

• Oy verenlerin toplamı
    63
Yukarıda dedikleri gibi doların düşeceği pek yok. Eğer bilgisayar toplamak istiyorsan ve pahalı geliyorsa bazı parçaları 2. el alabilirsin ( Garanti'ye dikkat ederek tabii.)

Kasımdan önce toplamaya bak. Çünkü ABD seçimleri var ve Demokratlar gelecek gibi gözüküyor ve Demokratlar daha fazla sorun olacaklar başımıza. Kasıma kadar ne zaman inerse o zaman al. İndirimleri takip et, öyle al. Veya dua et Trump kazansın :D.

Kasımdan önce toplamaya bak. Çünkü ABD seçimleri var ve Demokratlar gelecek gibi gözüküyor ve Demokratlar daha fazla sorun olacaklar başımıza. Kasıma kadar ne zaman inerse o zaman al. İndirimleri takip et, öyle al. Veya dua et Trump kazansın :D.
Hocam bence Kasım'da alması daha mantıklı. Black Friday ve 11.11 indirimlerinden dolayı.

Siz bu soruları sorarken ben parça parça bitirdim sistemi. Bir tek 3200MHz RAM kaldı o da kargoda. Alınmaz diyenlere uysam şu an kafadan 400-500 TL zarardaydım. Aldığım tüm parçaların fiyatları artmış.

Beklemek için tek mantıklı sebep yeni parçaları bekliyorsanız o zaman işler değişiyor. RTX 3000 kartları bekleyen arkadaşım var mesela.

Yeni konular

Geri
Yukarı