Şu an bilgisayar toplamak için doğru zaman mı?

Sizce, şu zaman sistem alınırmı?

• Oy verenlerin toplamı
    63
Hocam herkes öyle diyor fakat ben indirime girmiş bir sürü ürün gördüm bilgisayar kategorisinde. Deathadder Elite 200 TL idi İtopya'da. Ama diğer ülkelerde nasıldır bilmem.

Deathadder için harika bir fiyat. neredeyse 5 yıl önce Deathadder Chroma için 270 TL ödemiştim. Şu an hala kullanıyorum, çarkını kırdım geçenlerde gerçi, replikasını çinden getirtmek 50 lira civarı tutuyor anlaşılan rengi atana kadar kullanacağım ben bu ürünü.

Deathadder için harika bir fiyat. neredeyse 5 yıl önce Deathadder Chroma için 270 TL ödemiştim.
Yani aslında 200 müydü 250 miydi hatırlamıyorum ama her türlü çok makul bir fiyattı. Rival 300S 150 TL'ye düşmüştü N11'de (O zaman 230 TL idi fiyatı). Hala nasıl çakma indirim diyorlar anlamıyorum.

Kasımdan önce toplamaya bak. Çünkü ABD seçimleri var ve Demokratlar gelecek gibi gözüküyor ve Demokratlar daha fazla sorun olacaklar başımıza. Kasıma kadar ne zaman inerse o zaman al. İndirimleri takip et, öyle al. Veya dua et Trump kazansın :D.
Neden? Demokratlar ne yapacak ki? Merakımdan soruyorum, hakaretten değil.

Neden? Demokratlar ne yapacak ki? Merakımdan soruyorum, hakaretten değil.
Mevcut Amerikan hükumeti sağ. Türk hükumeti de sağ. Bazı noktalarda anlaşıyorlar. Trump ile Erdoğan'ın arası iyi. Bir çok şeye Trump karşı çıkıyor. Bunlar demokrat Amerikanların Türkiye'ye baskı ve ambargo gibi şeyleri yapmak istemesi gibi. Ki önceki aday olan Hillary Clinton resmen Türkiye aleyhtarlığı yapmıştı. Bu da çok farklı değildir.
Ama tabi ki bunun Cumhuriyetçiler ve Demokratlar olarak bir yönü yok, ABD devlet politikası var. Sadece bunlar süreci hızlandırır, yavaşlatır, farklı yoldan gider veya bodozlama dalar. Demokratlar bodozlama ve hızlı yolu istiyorlar.

Yani aslında 200 müydü 250 miydi hatırlamıyorum ama her türlü çok makul bir fiyattı. Rival 300S 150 TL'ye düşmüştü N11'de (O zaman 230 TL idi fiyatı). Hala nasıl çakma indirim diyorlar anlamıyorum.

250 yine iyi açıkçası 300 aşağısı fiyatlar çok uygun bu fareler için. Rival 300S için 150 lira yine benzer şekilde bedava sayılır o fare için bu dolar kurunda.

Geri
Yukarı