Şu an hayattan keyif alıyor musunuz?

Tabikide hayır. Bir zerre kadar mutlu değilim. Eskiden arkadaşlarım vardı ve tek derdim oyun oynamaktı. Güzel günlerim vardı. Şimdi yaz tatili geliyor diye biraz mutluluk ve yüzümde tebessüm var.

Hocam keşke öyle dediğiniz gibi olsa. Benimde almamak için aslında sebep yok gibi ama içimde enkaz var. Belkide ergenlik.
O yaştaki derdin ergenliktendir. Muhtemelen sadece ders sorumluluğun var, ileride ararsın bu günleri.

Evet, alıyorum. Hayatınızdan gereksiz, size değer vermeyen, canınızı yakan insanlari çıkardığınız zaman ister istemez zevk almaya başlıyorsunuz. Başlarda biraz zorlanıyorsunuz ve sanki asla mutlu olamayacakmışsınız gibi geliyor ama bir süre sonra gercek mutluluğa erişiyorsunuz. Zaten kısacık bir hayat yaşıyoruz bu hayatımızı elimizde olmayan şeylere üzülerek geçirememeliyiz fikrimce.

Evet, alıyorum. Hayatınızdan gereksiz, size değer vermeyen, canınızı yakan insanlari çıkardığınız zaman ister istemez zevk almaya başlıyorsunuz. Başlarda biraz zorlanıyorsunuz ve sanki asla mutlu olamayacakmışsınız gibi geliyor ama bir süre sonra gercek mutluluğa erişiyorsunuz. Zaten kısacık bir hayat yaşıyoruz bu hayatımızı elimizde olmayan şeylere üzülerek geçirememeliyiz fikrimce.
Bana değer veren insan yok.

Geri
Yukarı