Şu an İmkanınız Olsa Yurt Dışına Gider Misiniz?

Şu an İmkanınız Olsa Yurt Dışına Gider Misiniz?

• Oy verenlerin toplamı
    285
Evli çocuğu olan mesleğinde yerini almış bir insanla konuşuyorsun liseye gidip Yurtdışına çıkalım TRde bişi yok diyen biri ile muhattap değilsin.
Edit: Konuda genel etiketleyenlere yazdım sana değil 🙂
Ben de konuda "sen" diye hitap ederken size söylemiyordum, genel olarak herkese konuştum. :)
Tamam düzelttim. Rahatsız olduysanız özür dilerim.
Konu boşu boşuna kilit yemesin diye dedim.

@Liberal düşünme yetesini ve beyin fonksiyonlarını yitirmiş üyelerin bir kısmını bu konuya topladığınız için ayrıca teşekkür ederim. Bayılıyorum bu foruma.
Gitmeyenler bile var artık dolar 20TL olunca giderler.😄
Bilmem farkında mısınız ama hükumet geçici bir şeydir. Az önce saydığınız ve sonuna kadar haklı olduğunuz sorunların sebebi tamamen hükumete dayanıyor. İktidar zaten birkaç sene içerisinde değişecek, değiştiğinde de her şey daha güzel olacak. Konuyu siyasete çevirmemek için uzatmıyorum.
Türkiye'de yaşamak için bir sebep söyleyin.
Hedefler. Benim hedefim küçüklüğümden beri askeri pilot olmak mesela. O yüzden Türkiye'de kalmayı tercih ediyorum. Başka bir ülkede pilot olacağıma, kendi ülkemin ordusunda iyi bir maaşla görev yapmayı kesinlikle tercih ederim.

Bilmem farkında mısınız ama hükumet geçici bir şeydir. Az önce saydığınız ve sonuna kadar haklı olduğunuz sorunların sebebi tamamen hükumete dayanıyor. İktidar zaten birkaç sene içerisinde değişecek, değiştiğinde de her şey daha güzel olacak. Konuyu siyasete çevirmemek için uzatmıyorum.

Benim de dediğim olay bu zaten şimdi gidilebilir ama bunlar başımızdan giderse inşallah her şey normale dönecek zaten.
Anında giderim. Bugün bana uçak bileti için para verilsin yarın ilk uçağa bilet alır giderim.
Yolluyorum (!)

Ankete katılmanız rica olunur.
Kesinlikle giderim yani niye gitmeyeyim ki ülkenin durumunu biliyoruz.
607f0f924e3fe000e88f4c15.jpeg
Screenshot_20210421-204339.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı