Şu an ne dinliyorsun?

Garip bir şekilde Jack Harlow ile ilgili pek post görmüyorum ülkemizde. Hâlbuki yurt dışında piyasayı kasıp kavurduğu zamanlar vardı. Jack Harlow'ı bilenler de genellikle pek iyi bilmiyor. Daha çok Industry Baby ve First Class ile biliyorlar. İkisinin de beati güzel olsa da -özellikle First Class- rapin diğer elementlerinde de çok iyi olan başka bir sürü parçası var. Bu arada yine beate değinmek istiyorum. Bu adamın beat seçimleri mükemmel. Kendi parçası olsun, başkasının olsun hiç kötü bir beate girdiğini görmedim.

Neyse, adamımız yakın zamanda Jackman. albümünü yayınlamış. Kısa ve çok güzel bir albüm, günlerdir dinliyorum. Bu mesajda ve ileriki atacaklarımda bu albümden parçalar olur.

Denver ile açılışı yapalım. Hoş ve sakin bir beati var. Şarkı içten yazılmış belli, lirikleri de anlamlı ve güzel. Rhymelar fena değil ama flow güzel. Özellikle ikinci verse akıyor. Samimi ve hoş bir şarkı olmuş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı