Su diyeti boy uzamasını yavaşlatır mı?

Enesbg12

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben 3 4 gün şu diyeti ve kardiyo yapmayı düşünüyorum. Şu an 16 yaşındayım. Kısa süreli bir su diyeti as erimesi ve boy uzamasını engellerim. Azimli biriyimdir. 1 hafta sonra antrenmanlar başlayacak. Şu fazla kilolarından kurtulup herkesi şaşırtmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yavaşlatır hatta durabilir bile eğer vücuduna gerekli besini vermez isen boy nasıl uzasın?
Edit: Kısa süreli yapacak isen pek sıkıntı çıkarmaz uzun süreli yapar isen sıkıntı çıkarır.

Yavaşlatır hatta durabilir bile eğer vücuduna gerekli besini vermez isen boy nasıl uzasın?
Edit: Kısa süreli yapacak isen pek sıkıntı çıkarmaz uzun süreli yapar isen sıkıntı çıkarır.
3 ila 4 kg verip bırakmam Max 3 gün

Vücuda besin girmezse ne olmasını bekliyorsun? 😂
Kısa sürede verdiğin kiloyu şak diye alırsın anında, su diyeti gibi şeylere bulaşmasan dâhâ iyi olur.
Ben zaten bu yıl 10 kg den fazla kilo verdim fitnessa başladım 40 gündür aksatmadan gidiyorum ama son 4 kilo kaldı şu kilomuda atıp kurtulmak istiyorum

3 ila 4 kg verip bırakmam Max 3 gün
Pek sıkıntı çıkarmaz ama 3-4 kilo vereceğini sanmıyorum en fazla 2 kilo verirsin. Nereden biliyorsun diyecek olursan tüm gün bir şey yemez isen 2000 kaloriyi cebe atmış olursun 3 gün yapar isen 6000 kalori. Bir kiloyu vermek için ise gereken kalori yakımı 7000 kalori. Bu durumda diğer kilo verim kısımı senin gün içinde ki aktifliğine ve metabolizma'na bağlı.

Pek sıkıntı çıkarmaz ama 3-4 kilo vereceğini sanmıyorum en fazla 2 kilo verirsin. Nereden biliyorsun diyecek olursan tüm gün bir şey yemez isen 2000 kaloriyi cebe atmış olursun 3 gün yapar isen 6000 kalori. Bir kiloyu vermek için ise gereken kalori yakımı 7000 kalori. Bu durumda diğer kilo verim kısımı senin gün içinde ki aktifliğine ve metabolizma'na b

Pek sıkıntı çıkarmaz ama 3-4 kilo vereceğini sanmıyorum en fazla 2 kilo verirsin. Nereden biliyorsun diyecek olursan tüm gün bir şey yemez isen 2000 kaloriyi cebe atmış olursun 3 gün yapar isen 6000 kalori. Bir kiloyu vermek için ise gereken kalori yakımı 7000 kalori. Bu durumda diğer kilo verim kısımı senin gün içinde ki aktifliğine ve metabolizma'na bağlı.
Zaten günlük 2k kalori yakan kardiyo yapıyorum
Bayılır gidersin bu gidisatla. 😂
Sabah aç karnına yürü bari, su diyeti meselesine girme.
Ne bilim futbolcu olmak çok istiyorum bu yolda çektiğim sıkıntılar ve zorluklar beni yormuyor daha çok güçlendiriyor

Yeni konular

Geri
Yukarı