Su diyeti nasıl yapılmalı?

248615

Hectopat
Arkadaşlar, selam. Ben dün itibarıyla su diyetine başladım ve bugün 2. gün. Ben su ve Türk kahvesi tüketiyorum sizce herhangi bir sorun teşkil eder mi? Kaç gün veya kaç hafta yapmalıyım ve diyetim bitince nasıl beslenmeliyim benim 1 ve 2. günlerimde pek bir şey olmadı sadece kafam ağrıdı ama su içince geçti bunu vücudun su şeyine bağladım. Benim yaptığım yöntem doğru mu? Teşekkürler.

Yapmaman gereken tek şey bu su oruçu yapma. Kas kaybı olacak yağ yakcam kafasına girdiğinde. Belki bacakların ve kolların zayıf olacak iyi kilo verdiğinde ama göbeğin yağlı kalabilir. Şöyle işkenceli diyetler yapmayın.

Yapmaman gereken tek şey bu su oruçu yapma. Kas kaybı olacak yağ yakcam kafasına girdiğinde. Belki bacakların ve kolların zayıf olacak iyi kilo verdiğinde ama göbeğin yağlı kalabilir. Şöyle işkenceli diyetler yapmayın.
Teşekkür ederim reyiz deneyip görücez bana daha çok oruçmuşum gibi geliyor :D

Su diyeti sağlıklı bir şey. Sindirim sistemini dinlendirmek amaçlı yapılır. Ama diyetisyeninizin size önerdiği saat kadar bu diyeti uygulayabilirsiniz. (gün demiyorum saat diyorum çünkü günlerce bu diyeti yapmak size zarar verebilir.) En iyisi bir diyetisyene sormak.

anladım peki ben su ve kahve içiyom yanında çorba veya herhangi bir meyve yiyebilir miyim bu diyet hakkında herhangi bir bilginiz varsa bana söyler misiniz? Teşekkürler

Su diyeti sağlıklı bir şey. Sindirim sistemini dinlendirmek amaçlı yapılır. Ama diyetisyeninizin size önerdiği saat kadar bu diyeti uygulayabilirsiniz. (gün demiyorum saat diyorum çünkü günlerce bu diyeti yapmak size zarar verebilir.) En iyisi bir diyetisyene sormak.
Sağlıklı filan değil. En sağlıklı olan oruç aralıklı oruç. Belli saatlerde yiyip diğer saatlerde yemiyorsun ve sindirim sistemi zaten dinleniyoe o zaman. Su diyeti karşılığı ölüm diyeti.

Yeni konular

Geri
Yukarı