Su orucu tutmak istiyorum ama yıllar önce kötü bir şey yaşadım

AlperVR

Decapat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Her şey var
2-3 yıl kadar önce oruç tutarken sahurda yemek yemediğim için kriz geçirmiştim bayılmıştım şekersizlikten dolayı şimdi su orucu tutmak istiyorum aynı etkiyi yaratır mı sizce yine öyle bir durum yaşanır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam oruçta su yok yemek yok ama su orucunda sadece su ile kolay bir şekilde dayanırsın. En ufak açlık hissettiğinde su iç ben su orucu çok defa tuttum ve hiç zorlanmadım.

Hocam zayıflamak istiyorsanız diyet yapın. Böyle oruç tutarak kötüleşiyor durumunuz. Bayıldığınızı belirtmişsiniz. Bunun yerine spor yapın ve yemek rejimi koyun zayıflamak istiyorsanız. Böyle şeylerde Allah izin veriyor oruç tutmamaya. Bir küsur varsa eğer. Bu yüzden güzel bir yemek rejimi kur kendine zayıflamak istiyorsan. Kendine zarar veriyorsun böyle yaparak.

Hocam zayıflamak istiyorsanız diyet yapın. Böyle oruç tutarak kötüleşiyor durumunuz. Bayıldığınızı belirtmişsiniz. Bunun yerine spor yapın ve yemek rejimi koyun zayıflamak istiyorsanız. Böyle şeylerde Allah izin veriyor oruç tutmamaya. Bir küsur varsa eğer. Bu yüzden güzel bir yemek rejimi kur kendine zayıflamak istiyorsan. Kendine zarar veriyorsun böyle yaparak.
Aslında zararlı bir şey değil doktor Murat'ı dinlerseniz sağlıklı olduğunu da öğrenebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı