Su orucu tutmak

1 yıldır karantinada aldığım kiloları vermek istiyorum. Su orucu diye bir şey duydum, sağlığa faydalıymış. Aranızda su orucu tutan veya tutuğunu gören kişiler varsa kaç kilo vermiş, durumları nasıl olmuş, anlatabilir mi? Neleri dikkat etmem gerekiyor?
Su orucuna devam ediyor musunuz acaba

1 yıldır karantinada aldığım kiloları vermek istiyorum. Su orucu diye bir şey duydum, sağlığa faydalıymış. Aranızda su orucu tutan veya tutuğunu gören kişiler varsa kaç kilo vermiş, durumları nasıl olmuş, anlatabilir mi? Neleri dikkat etmem gerekiyor?

Zararlı. Doğru bir şekilde yapsanız bile o kiloları tekrardan alacaksınız.

Aşırı derecede zararlı bir şey. Vücudu aç bırakmak nedir? Vitamin eksikliği o eksikliği bu eksikliği yaşarsınız. Direnciniz dayanıklılığınız düşer. Stamina seviyenizin yerlerde olmasını istemezsiniz. Yemek yemek aşırı önemli. Sadece abur cubur gibi şeylerden uzak durun. Fazla şekerden kaçının, çok fazla karbonhidrattan kaçının. Eğer ergenlik döneminiz bitmediyse asla bir şeyi hiç yemeyeyim kafasında olmayın. Şeker falan da tüketmek gerek. Ama abur cubur ile değil, meyve ile falan. Çünkü onlar da vücudumuz için bir ihtiyaç. Sakın böyle bir işe girişmeyin. Yoksa daha da sağlığınızdan olursunuz.

Kardeşim su orucunda sadece su içebiliyorsun ilk önce diyetisyene başvur öyle yap vitaminle beslenebilirsin çünkü vitamin kullanmazsan böbrek hastalıkları vesaire sıkıntı olabiliyor ama sen yine de ilk diyetisyene başvur.

Geri
Yukarı