Subaru çok yakar mı?

Yakar hocam, çok güzel yakar yakmasına ama aracı kullanım şeklin bu konunun en can alıcı kısmı. 2009 FN2 Civic Type-R ile şehiriçi 6.2'ye sabitlemiştim bir süre boyunca. Tabi yumuşak kullanmak gerekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şehir olarak nerdesin ? Niyetin olursa araç var denemen için, EVO X stock eski aracım ve 550hp civarı yapılı STI var. Yarın Merter MC tarafına uğrayabiliriz eğer İstanbul'daysan.
Çok isterim fakat henüz ehliyetim yok. Ehliyet almama 1-2 sene kaldı. Babamla konuştuk ve Subaru alabileceğimizi düşündük. (ilk araba için ne kadar doğru bilmiyorum ama...) O yüzden açtım bu konuyu. Şimdiden karar vermeye çalışıyorum ki parayı ona göre hazırlayalım.

Hangi subaru olduğuna bağlı. Levorg gibi 1.6 bir Subaru 8-9L yakarken şehir içi STI rahat 15-16 yakar diye düşünüyorum.
2015 STI'lar 10 civarı yakıyor diyorlar ama düşük bütçede alabilinen 2004 civarı STI'lar yakıt olarak bütçeni biraz zorlar. :)
Subaru'lu konuyu görünce gelmişsin hemen :D Ayrıca yakar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı