Süleyman Soylu: "LGBT’yi çocuklarımızı ahlaksızlığa sevk etmesin diye engelledik, biz Müslüman bir devletiz"

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Babaları zorla cumaya götürür burada ateistcilik oynayıp Vatan kurtarırlar. Geçen o da beni seviyor mu diye konu açan adam burada benim yazdığıma gülüyor. Komedi vallahi

Hemen aklına Kerimcan gelmiş, bakıyorum da bayağı sıkı takipçisisin herhalde

Babaları zorla cumaya götürür burada ateistcilik oynayıp Vatan kurtarırlar. Geçen o da beni seviyor mu diye konu açan adam burada benim yazdığıma gülüyor. Komedi vallahi

Birader örnek vererek konuşacaksak, inançlı gibi görünüp tecavüz yuvası çıkan yerleri gösterirler karşına ve İslam yasaklansın derler. Ne olacak bu durumda?

@Adrenokrom "Z kuşağı" diyerek genelleme yaptın. Z kuşağı büyük ihtimalle Dünyayı değiştirecek en nadir kuşaklardan biri. Belli bir kesim hariç hepsi araştırıyor. "İstisnalar Kaideyi Bozmaz" şimdi düzgün bir yol çizelim;

Aklını kullanan bir insan, birey. Şimdi bu birey LGBT videosu gördü insanlar eşcinsel bak şimdi eğer bireyin hormonları fazla değilse etkilenmeyecektir geçecektir ama fazlaysa etkilenecektir. Bu tamamen hormonsal bir hastalık ve bunu engelleyemezsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…