Süleyman Soylu: "LGBT’yi çocuklarımızı ahlaksızlığa sevk etmesin diye engelledik, biz Müslüman bir devletiz"

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
LGBT konusu hakkında yorumum yok fakat "Biz Müslüman bir devletiz" kısmına katılmıyorum.
Türkiye laik bir ülke değil miydi?

Ben buna yorum yazsam modlar ortalığı karıştıracak kavga çıkartacak mesaj diye siler mesajımı, her zamanki gibi.

Madem Müslüman bir devletiz neden Müslümanlığı öğrettiğiniz yurtlarda, kurslarda 60 yaşında sakalı beyazlamış kendini hoca diye şeyh diye tanıtan köpekler 8-9 yaşındaki erkek çocukları taciz ediyor? Ve neden siz Müslüman bir ülkenin iç işleri bakanı olarak bunların ört pas edilmesine yardımcı oluyorsunuz? Daha onlarca örnek yazarım da neyse. İşinize gelince Müslüman gelmeyince ateist oluyorsunuz. Nabza göre şerbet. Ne güzel İstanbul be...

Ben buna yorum yazsam modlar ortalığı karıştıracak kavga çıkartacak mesaj diye siler mesajımı, her zamanki gibi.

Madem Müslüman bir devletiz neden Müslümanlığı öğrettiğiniz yurtlarda, kurslarda 60 yaşında sakalı beyazlamış kendini hoca diye şeyh diye tanıtan köpekler 8-9 yaşındaki erkek çocukları taciz ediyor? Ve neden siz Müslüman bir ülkenin iç işleri bakanı olarak bunların ört pas edilmesine yardımcı oluyorsunuz? Daha onlarca örnek yazarım da neyse. İşinize gelince Müslüman gelmeyince ateist oluyorsunuz. Nabza göre şerbet. Ne güzel İstanbul be...

Haklısınız bunun bir benzerini de ben bugün söyledim işte.
Bugün hafta sonu kursundayız ve hoca salı günü milli eğitim bakanlığı geçen senenin konularından deneme yapacak, matematik Türkçe ve fenden 25 soru olacak dedi bende bu konuyu gördüğüm için içimden hani Müslümandık nerede din dersi dedim.

Cinsel yönelim dediğiniz şey birilerinden görüp özenebileceğiniz ve değiştirebileceğiniz bir şey değil. Doğuştan gelen kalıtsal bir özellik bu. "Homoseksüel olan komşumu görüp özendim ve erkek arzulamaya başladım" gibi bir durum söz konusu değil yani. İnanılmaz saçmalanmış yorumlarda.
İnsanların yatak odalarını gözetleyeceğinize, tarikat yurtlarında kalan erkek-kız çocuklarını taciz eden 60 yaşındaki dayılarla ilgilenin. Derdiniz ahlaksa eğer ahlaksız olan LGBT bireyleri değil, din kılıfı altında cocuk taciz eden şerefsizler ve buna sesini çıkarmayanlar bence.

Kağıt üstünde T.C. Müslüman bir devlet değil. Şayet öyle olsaydı yüksek olasılıkla şeriatla yönetilirdik. Kaldı ki ülkenin cahil insanı sadece cinsel kimliği üzerinden insanlara baskı uygulamazsa onlar da seslerini duyurmak zorunda kalmaz dolayısıyla gözlerinden sakındıkları çocukların da LGBT'den haberi olmaz, sözde ahlakları bozulmaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı